XML Sitemap

This XML sitemap is used by search engines which follow the XML sitemap standard.

This file was dynamically generated using the WordPress content management system and XML Sitemap Generator for Google by Auctollo.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://sigal.com.al/uniqa-sponsor-premium-i-eurogames-vienna-2024/20%Monthly2024-02-20T15:17:09+00:00
https://sigal.com.al/shtepia-juaj-eshte-ne-zona-me-rrezikshmeri-te-larte-zjarri-masat-qe-duhet-te-merrni/20%Monthly2024-02-19T09:31:22+00:00
https://sigal.com.al/ndihuni-komfort-dhe-kurseni-kohe-pse-duhet-te-sigurohemi-online/20%Monthly2024-02-16T12:52:32+00:00
https://sigal.com.al/cfare-nuk-duhet-te-beni-nese-drejtoni-makinen-ne-erresire/20%Monthly2024-02-15T12:00:15+00:00
https://sigal.com.al/nuk-e-keni-vendosur-dhuraten-per-shen-valentin-sigal-uniqa-ka-nje-oferte-per-ju/20%Monthly2024-02-13T11:36:14+00:00
https://sigal.com.al/nje-hap-perpara-grabitesve-lereni-te-sigurt-shtepine-tuaj-para-se-te-largoheni/20%Monthly2024-02-09T10:59:37+00:00
https://sigal.com.al/nje-udhezues-i-plote-keshilla-per-mirembajtjen-e-makines-tuaj/20%Monthly2024-02-07T11:10:02+00:00
https://sigal.com.al/mos-u-ndalni-aktivitetet-dimerore-qe-do-ju-mbajne-mendjen-e-fresket-pergjate-diteve-te-zymta/20%Monthly2024-02-05T12:04:28+00:00
https://sigal.com.al/cfare-siguruan-shqiptaret-gjate-2023-shit-ponari-edhe-bizneset-te-ngurta-pak-te-interesuara/20%Monthly2024-02-07T09:59:28+00:00
https://sigal.com.al/dita-boterore-e-kancerit-si-mund-te-ndihmoje-parandalimi-dhe-pergatitja-e-vetes/20%Monthly2024-02-02T14:00:43+00:00
https://sigal.com.al/ne-sigurimet-e-jetes-dhe-te-jo-jetes-sigal-uniqa-kompania-me-e-besuar-e-sigurimeve-ne-shqiperi-per-vitin-2023/20%Monthly2024-01-31T10:34:44+00:00
https://sigal.com.al/ne-gare-vetem-me-veten-sigal-uniqa-lidere-edhe-ne-sigurimet-e-shendetit/20%Monthly2024-01-30T14:23:37+00:00
https://sigal.com.al/ne-duar-te-sigurta-prona-vijon-ti-besohet-sigal-uniqa-s/20%Monthly2024-01-30T14:20:49+00:00
https://sigal.com.al/zhvillimet-e-tregut-te-sigurimeve-ne-shqiperi-per-2023-sigurimet-e-jo-jetes-92-te-vellimit-te-pergjithshem-te-primeve/20%Monthly2024-01-30T14:18:11+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-group-lancon-hub-per-programe-nderkombetare/20%Monthly2024-01-30T12:37:20+00:00
https://sigal.com.al/ekspertet-ndajne-keshillat-kryesore-per-te-shmangur-lodhjen-gjate-vozitjes-se-makines/20%Monthly2024-01-29T10:06:39+00:00
https://sigal.com.al/si-te-blini-nje-shtepi-ne-vitin-2024/20%Monthly2024-01-26T14:01:12+00:00
https://sigal.com.al/mbi-6500-raste-te-reja-me-kancer-cdo-vit-ponari-jete-plus-dhe-sigurimi-anti-tumor-nje-mbrojtje-e-garantuar-per-qytetaret/20%Monthly2024-01-26T09:45:55+00:00
https://sigal.com.al/nga-minimizimi-i-sheqerit-te-perdorimi-i-panxharit-te-jetosh-shendetshem-eshte-me-e-thjeshte-sec-duket/20%Monthly2024-01-25T10:04:17+00:00
https://sigal.com.al/1009399/20%Monthly2024-01-24T10:01:14+00:00
https://sigal.com.al/jeni-me-grip-ushqimet-qe-ju-bejne-mire-dhe-ato-qe-duhet-te-shmangni/20%Monthly2024-01-22T10:25:50+00:00
https://sigal.com.al/qendroni-larg-virozave-te-rrisnim-imunitetin-e-turpit-me-disa-levizje-te-zgjuara/20%Monthly2024-01-19T10:13:49+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-anetare-e-eurapco-alliance/20%Monthly2024-01-18T12:20:35+00:00
https://sigal.com.al/sot-556-vite-nga-vdekja-e-skenderbeut-sigal-uniqa-krenare-qe-solli-per-here-te-pare-armet-e-heroit-kombetar-ne-shqiperi/20%Monthly2024-01-17T09:14:15+00:00
https://sigal.com.al/me-dembele-dhe-te-uritur-ne-dimer-5-keshilla-per-te-kontrolluar-peshen-tuaj-gjate-kesaj-periudhe/20%Monthly2024-01-16T10:47:02+00:00
https://sigal.com.al/alo-doktor-rritet-numri-i-femijeve-me-viroza-respiratore-prinder-pse-ju-nevojitet-teleshendet/20%Monthly2024-01-15T09:49:25+00:00
https://sigal.com.al/sigurimi-i-prones-nga-zjarri-dhe-termeti-nje-teme-sa-e-rendesishme-aq-edhe-aktuale/20%Monthly2024-01-14T16:13:16+00:00
https://sigal.com.al/rreziku-mbi-koke-pse-vlen-sigurimi-nga-termeti/20%Monthly2024-01-14T13:12:26+00:00
https://sigal.com.al/me-shume-sherbime-te-kujdesit-shendetesor-nga-nje-burim-i-vetem-brandstetter-po-investojme-rreth-50-milione-euro-cdo-vit/20%Monthly2024-01-12T10:48:45+00:00
https://sigal.com.al/njoftim-per-vende-te-lira-pune-2-dy-mjek/20%Monthly2024-01-11T14:30:12+00:00
https://sigal.com.al/merrni-masat-e-nevojshme-si-te-pergatiteni-ne-nje-udhetim-me-mot-te-keq/20%Monthly2024-01-11T08:58:32+00:00
https://sigal.com.al/2023-nje-tjeter-faqe-suksesi-sigal-uniqa-e-mbyll-vitin-ne-krye-te-tregut-te-sigurimeve/20%Monthly2024-01-09T09:07:00+00:00
https://sigal.com.al/6-menyra-per-nje-shtepi-te-ngrohte-pergjate-dimrit/20%Monthly2024-01-08T09:07:28+00:00
https://sigal.com.al/a-njihni-disa-zakone-se-si-mund-te-jetoni-nje-jete-te-mire/20%Monthly2024-01-05T14:51:52+00:00
https://sigal.com.al/behuni-pjese-e-teknologjive-me-te-reja-audiobooks-al-projekti-qe-ecen-ne-hapat-e-inteligjences-artificiale/20%Monthly2024-01-05T10:01:50+00:00
https://sigal.com.al/standardet-me-te-larta-te-sigurise-se-informacionit-per-klientet-dhe-partneret-sigal-uniqa-certifikohet-me-iso-270012022/20%Monthly2024-01-04T10:21:00+00:00
https://sigal.com.al/9-menyra-per-tu-bere-me-te-shendetshem-ne-2024-pa-u-perpjekur-shume/20%Monthly2024-01-03T10:24:17+00:00
https://sigal.com.al/ndihmoni-trupin-tuaj-te-ndihet-me-mire-pas-nje-nate-te-gjate-feste/20%Monthly2023-12-29T14:31:38+00:00
https://sigal.com.al/rreth-70-te-tregut-sigal-uniqa-preferenca-numer-1-per-cdo-udhetim-jashte-shqiperise/20%Monthly2024-01-04T09:20:28+00:00
https://sigal.com.al/shendeti-dhe-aksidente-amf-sigal-uniqa-me-e-besuara-dhe-ajo-qe-paguan-me-shume/20%Monthly2024-01-04T09:17:31+00:00
https://sigal.com.al/partneri-ideal-i-sigurimeve-prona-vijon-ti-besohet-masivisht-sigal-uniqa-s/20%Monthly2024-01-04T09:16:00+00:00
https://sigal.com.al/tregu-i-sigurimeve-janar-nentor-2023-raporti-i-amf-jo-jeta-ze-92-te-totalit-te-primeve/20%Monthly2024-01-04T09:14:29+00:00
https://sigal.com.al/ne-11-muaj-mbi-903-mln-leke-demshperblime-ne-sigurimet-motorike-sigal-uniqa-e-para-edhe-ne-sigurimin-kartoni-jeshil/20%Monthly2024-01-04T09:13:26+00:00
https://sigal.com.al/raporti-i-amf-sigal-uniqa-e-mbyll-ne-krye-te-tregut-te-sigurimeve-te-jo-jetes-dhe-jetes/20%Monthly2024-01-04T09:11:24+00:00
https://sigal.com.al/koma-ushqimore-10-keshilla-per-nje-stomak-te-mbingopur-gjate-festave/20%Monthly2023-12-28T14:47:22+00:00
https://sigal.com.al/per-nje-sherbim-sa-me-profesional-ndaj-klienteve-stafi-i-sigal-uniqa-trajnim-dy-ditor-mbi-komunikimin/20%Monthly2023-12-27T15:29:43+00:00
https://sigal.com.al/viti-2023-nje-vit-suksesi-per-sigal-uniqa-n-ponari-ja-planet-dhe-sfidat-per-2024-en/20%Monthly2024-01-04T09:26:24+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-si-inteligjenca-artificiale-po-ndihmon-biznesin-e-sigurimeve/20%Monthly2023-12-21T14:32:01+00:00
https://sigal.com.al/sponsorizimi-i-kombetares-ponari-vjen-ne-kuader-te-pergjegjesise-sociale-te-kompanise-detyrim-moral-ndaj-1-2-milione-klienteve-ne-3-shtete/20%Monthly2023-12-20T11:51:37+00:00
https://sigal.com.al/festoni-te-shendetshem-me-disa-keshilla-te-thjeshta/20%Monthly2023-12-19T15:17:52+00:00
https://sigal.com.al/ceo-i-sigal-uniqa-group-austria-avni-ponari-nderohet-me-cmimin-grand-excellence-2023/20%Monthly2023-12-18T14:18:12+00:00
https://sigal.com.al/festat-nuk-duhet-te-jene-stresuese-riktheni-aromen-e-femijerise-tuaj-ne-shtepi/20%Monthly2023-12-15T10:39:02+00:00
https://sigal.com.al/vendi-i-perfshire-nga-bora-e-shiu-asistenca-rrugore-autosos-mik-i-mire-ne-momente-te-veshtira/20%Monthly2023-12-14T10:35:11+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-kompania-e-pare-austriake-me-synim-ne-zvogelimin-e-emetimeve/20%Monthly2023-12-13T10:30:44+00:00
https://sigal.com.al/nje-dhjetor-plot-magji-dhe-siguri-paketa-festive-nga-sigal-uniqa-dhurata-e-duhur-kete-fundvit/20%Monthly2023-12-12T12:08:30+00:00
https://sigal.com.al/dhjetra-makina-te-aksidentuara-per-shkak-te-mjegulles-sot-ja-si-te-tregohemi-te-kujdesshem-kur-vozisim/20%Monthly2023-12-11T10:06:18+00:00
https://sigal.com.al/8-dhjetori-dita-e-rinise-me-shume-mundesi-per-integrim-ne-shoqeri/20%Monthly2023-12-08T12:40:46+00:00
https://sigal.com.al/tregu-i-sigurimeve-ne-shqiperi-per-10-mujorin-2023-grupi-sigal-uniqa-ruan-lidershipin-i-pari-edhe-ne-demet-e-paguara/20%Monthly2023-12-06T14:42:25+00:00
https://sigal.com.al/shendeti-ne-udhetim-raporti-i-amf-sigal-uniqa-shoqeruesi-i-shumices-se-shqiptareve-ne-udhetimet-jashte-shqiperise/20%Monthly2023-12-06T14:37:49+00:00
https://sigal.com.al/mbremja-gala-e-bamiresise-orkestra-sigal-uniqa-ngroh-shpirtrat-e-te-pranishmeve-me-tingujt-mahnites-te-vivaldit/20%Monthly2023-12-05T19:20:00+00:00
https://sigal.com.al/zbuloni-5-truke-per-ruajtjen-e-nxehtesise-se-shtepise-pa-paguar-fatura-te-kripura-energjie/20%Monthly2023-12-04T10:55:41+00:00
https://sigal.com.al/po-planifikoni-pushime-ne-nje-vend-me-debore-disa-keshilla-si-te-pergatisni-makinen-tuaj-per-udhetim/20%Monthly2023-12-01T15:15:40+00:00
https://sigal.com.al/dita-boterore-kunder-hiv-aids-shenjat-transmetimi-diagnostikimi-dhe-parandalimi/20%Monthly2023-12-01T10:27:44+00:00
https://sigal.com.al/jo-thjesht-nje-kompani-sigurimesh-uniqa-vijon-traditen-dorezon-cekun-per-caritas-austria/20%Monthly2023-11-30T09:05:03+00:00
https://sigal.com.al/takohemi-te-sigali-godina-simbol-ne-zemer-te-tiranes-qe-vijon-te-mbetet-nje-pike-referimi-per-qytetaret/20%Monthly2023-11-27T16:43:51+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-rritje-e-forte-dhe-me-shume-fitime/20%Monthly2023-11-23T15:01:54+00:00
https://sigal.com.al/permbytje-ne-koplik/20%Monthly2023-11-22T13:28:35+00:00
https://sigal.com.al/kenget-clirimtare-pushtojne-muzeun-kombetar-orkestra-e-harqeve-sigal-uniqa-koncert-me-rastin-e-79-vjetorit-te-clirimit-te-tiranes/20%Monthly2023-11-21T10:04:22+00:00
https://sigal.com.al/standard-poors-konfirmon-vleresimin-b-per-shqiperine/20%Monthly2023-11-17T10:52:18+00:00
https://sigal.com.al/4-mije-hapa-ne-dite-per-nje-jete-me-te-gjate/20%Monthly2023-11-14T15:01:09+00:00
https://sigal.com.al/dita-boterore-e-diabetit-7-keshilla-per-parandalimin-ne-kohe-te-tij/20%Monthly2023-11-14T08:38:44+00:00
https://sigal.com.al/panairi-i-26-te-i-librit-eventit-mbarekombetar-te-kultures-i-ribashkohet-edhe-audiobooks-al/20%Monthly2023-11-14T08:10:08+00:00
https://sigal.com.al/intervista-ceo-i-uniqa-u-japim-siguri-mbi-16-milione-njerez-ne-austri-dhe-pothuajse-te-gjithe-evropen-juglindore/20%Monthly2023-11-10T10:21:09+00:00
https://sigal.com.al/hiu-permbyt-tiranen-dhe-durresin-rrezik-per-permbytje-ne-lezhe-pse-duhet-sigurimi-nga-fatkeqesite-natyrore/20%Monthly2023-11-08T08:44:03+00:00
https://sigal.com.al/sigurimet-e-prones-raporti-i-amf-sigal-uniqa-lidere-ne-treg-me-e-besuara-mes-shqiptareve/20%Monthly2023-11-03T14:34:32+00:00
https://sigal.com.al/numri-1-ne-shqiperi-por-jo-vetem-sigal-uniqa-mes-top-50-kompanive-me-te-medha-te-sigurimit-ne-evropen-juglindore/20%Monthly2023-11-03T11:31:31+00:00
https://sigal.com.al/raporti-i-amf-sigal-uniqa-group-austria-lideri-i-vertete-i-sigurimeve/20%Monthly2023-11-03T08:08:49+00:00
https://sigal.com.al/tregu-i-sigurimeve-ne-shqiperi-janar-shtator-2023-jo-jeta-92-02-te-vellimit-te-pergjithshem-te-primeve/20%Monthly2023-11-03T08:06:14+00:00
https://sigal.com.al/dimri-po-troket-disa-keshilla-si-te-vozisni-te-sigurt/20%Monthly2023-11-02T09:56:45+00:00
https://sigal.com.al/foto-dita-kombetare-e-sigurimeve-ne-maqedonine-e-veriut-uniqa-dhuron-bursa-per-studentet-e-matematikes/20%Monthly2023-11-03T08:13:14+00:00
https://sigal.com.al/po-mendoni-te-blini-shtepi-me-nje-mik-avantazhet-dhe-disavantazhet-qe-mund-te-ndeshni/20%Monthly2023-11-01T08:36:14+00:00
https://sigal.com.al/makina-levizese-e-demeve-myuniqa-inteligjenca-artificiale-dhe-inspektimet-me-dron-uniqa-mbeshtetje-me-e-shpejte-dhe-me-efikase-ne-rast-demi/20%Monthly2023-11-03T08:25:33+00:00
https://sigal.com.al/gjendra-nuk-eshte-i-vetmi-tregues-shenjat-e-tjera-te-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2023-10-26T11:51:13+00:00
https://sigal.com.al/dita-kombetare-e-austrise-uniqa-investitori-strategjik-me-ndikim-ne-ekonomine-shqiptare/20%Monthly2023-10-26T08:03:34+00:00
https://sigal.com.al/keshilla-shendetesore-per-te-shijuar-nje-kafe-dhe-nje-caj-te-mire/20%Monthly2023-10-25T13:04:06+00:00
https://sigal.com.al/fitorja-e-padiskutueshme-ndaj-kanceri-pasohet-nga-shqetesime-te-mundshme-psikologjike/20%Monthly2023-10-25T08:26:26+00:00
https://sigal.com.al/20-vjet-sigal-uniqa-ne-kosove-20-vjet-histori-sukesi/20%Monthly2023-10-24T13:05:57+00:00
https://sigal.com.al/cfare-duhet-te-dini-per-kancerin-dhe-qasjet-alternative-te-shendetit/20%Monthly2023-10-24T09:10:38+00:00
https://sigal.com.al/20-vjetori-sigal-uniqa-kosova-simbol-i-besueshmerise-pergjegjesise-dhe-sherbimit-ekselent-ndaj-klientit/20%Monthly2023-10-21T16:26:16+00:00
https://sigal.com.al/tetori-roze-dhe-ofertat-novatore-te-sigal-uniqa-ponari-ne-wake-up-mbeshtetje-financiare-qe-secili-te-diagnostikohet-dhe-kuroje-kancerin/20%Monthly2023-10-20T10:45:25+00:00
https://sigal.com.al/shqiperia-e-rrezikuar-bujqesia-e-pasiguruar-ponari-kompanite-e-sigurimeve-ne-shqiperi-te-standarteve-evropiane-te-gatshme-te-marrin-persiper-rreziqet/20%Monthly2023-10-19T08:14:18+00:00
https://sigal.com.al/kanceri-i-gjirit-faktoret-me-rrezik-te-larte-si-te-vetekontrolloheni-me-disa-hapa-te-thjeshte/20%Monthly2023-10-19T07:51:57+00:00
https://sigal.com.al/kosmos-tirana-music-festival-sigal-uniqa-nje-nga-mbeshtetesit-e-tre-neteve-muzikore-ne-tirane/20%Monthly2023-10-18T07:56:49+00:00
https://sigal.com.al/unagi-kabayaki-mjeshteria-japoneze-e-gatimit-te-ngjales-ndalet-ne-vlore-ponari-mbremje-e-vecante-qe-do-te-mbahet-mend/20%Monthly2023-10-16T12:02:28+00:00
https://sigal.com.al/cilat-jane-perfitimet-shendetesore-te-te-qenurit-social/20%Monthly2023-10-16T08:42:52+00:00
https://sigal.com.al/parandaloni-semundjet-e-stines-se-dimrit-me-keto-keshilla-te-thjeshta/20%Monthly2023-10-13T14:07:10+00:00
https://sigal.com.al/ndryshoni-stilin-e-jeteses-ndihmoni-ne-uljen-e-rrezikut-nga-kanceri/20%Monthly2023-10-13T07:29:03+00:00
https://sigal.com.al/tetori-muaji-i-letersise-sigal-audiobooks-per-te-afruar-te-rinjte-me-leximin-dhe-per-te-ruajtur-gjuhen-shqipe/20%Monthly2023-10-12T07:21:28+00:00
https://sigal.com.al/bresher-permbytje-apo-zjarri-a-mbulohen-rreziqet-qe-kercenojne-bujqesine/20%Monthly2023-10-12T07:18:56+00:00
https://sigal.com.al/ushtrimi-i-jogas-ul-rrezikun-e-perhapjes-se-kancerit-studimi-i-fundit-nxjerr-ne-drite-fakte-te-reja/20%Monthly2023-10-11T08:06:43+00:00
https://sigal.com.al/lideri-i-sigurimeve-sigal-uniqa-mes-top-100-kompanive-ne-shqiperi-ponari-2022-nje-vit-qe-na-dha-perparesi-ne-udhekryqe-te-reja/20%Monthly2023-10-09T08:23:51+00:00
https://sigal.com.al/cilat-jane-10-sfidat-kryesore-te-shendetit-publik-ne-2023/20%Monthly2023-10-06T13:36:32+00:00
https://sigal.com.al/nje-ne-8-gra-rrezikon-te-preket-nga-kanceri-zbulimi-i-hershem-i-tij-rrit-shanset-per-sherim-te-shpejte/20%Monthly2023-10-06T08:21:32+00:00
https://sigal.com.al/shkenca-ecen-me-hapa-te-shpejte-imunoterapia-trajtimi-me-i-mire-per-kanceret-e-avancuara/20%Monthly2023-10-05T07:20:18+00:00
https://sigal.com.al/infeksionet-nga-virozat-si-te-kujdesemi-per-veten-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2023-10-04T12:12:28+00:00
https://sigal.com.al/siguroni-endrrat-tuaja-te-se-ardhmes-karta-e-kujdesit-shendetesor-nga-sigal-uniqa-zgjidhja-ideale-per-cdo-student/20%Monthly2023-10-03T07:30:05+00:00
https://sigal.com.al/sigal-uniqa-vital-truck-ndalet-ne-tamare-qindra-qytetare-perfitojne-vizita-dhe-ekzaminime-falas/20%Monthly2023-10-03T07:27:40+00:00
https://sigal.com.al/asnjehere-mos-jini-100-i-sigurt-disa-menyra-per-ta-mbajtur-makinen-tuaj-larg-akteve-keqdashese/20%Monthly2023-10-03T07:22:41+00:00
https://sigal.com.al/prane-klienteve/20%Monthly2023-09-29T08:37:08+00:00
https://sigal.com.al/realizova-nje-enderr-sigal-uniqa-sponsor-gjeneral-i-vllaznise-ponari-jam-mesuar-te-bashkepunoj-vetem-me-kampione/20%Monthly2023-10-04T12:26:55+00:00
https://sigal.com.al/vizita-dhe-ekzaminime-falas-tamara-stacioni-i-rradhes-per-sigal-uniqa-vital-truck/20%Monthly2023-09-25T14:10:56+00:00
https://sigal.com.al/banesa-biznesi-dhe-automjeti-si-te-mbrojme-investimet-tona-nga-te-papriturat-e-motit/20%Monthly2023-09-25T12:03:20+00:00
https://sigal.com.al/perdoni-gjeneratore-portative-njihuni-me-disa-keshilla-se-si-te-qendroni-te-sigurt-prej-tyre/20%Monthly2023-09-22T13:51:45+00:00
https://sigal.com.al/promovohet-lufta-e-pengjeve-e-gani-mehmetaj-veprat-e-autorit-pejan-tashme-edhe-ne-sigal-audiobooks/20%Monthly2023-09-22T13:15:07+00:00
https://sigal.com.al/4-vjet-nga-termeti-i-21-shtatorit-2019-por-a-nxorrem-mesim-nga-keto-ngjarje/20%Monthly2023-09-21T07:40:50+00:00
https://sigal.com.al/sshmangni-shpenzimet-e-teperta-si-te-kemi-nje-jetese-me-te-gjelber/20%Monthly2023-09-19T12:10:44+00:00
https://sigal.com.al/pergatituni-per-cdo-rast-disa-keshilla-per-sigurine-dhe-parandalimin-nga-zjarri-ne-shtepi/20%Monthly2023-09-18T08:27:58+00:00
https://sigal.com.al/qindra-banesa-te-djegura-ne-nje-vit-ne-tirane-ponari-siguracioni-mbrojtje-e-gjitheanshme-per-cdo-familje/20%Monthly2023-10-04T12:32:01+00:00
https://sigal.com.al/jetojme-me-mire-se-bashku-me-shume-se-nje-slogan/20%Monthly2023-09-15T11:49:33+00:00
https://sigal.com.al/si-te-pergatitemi-per-fluturimin-tone-te-pare/20%Monthly2023-09-14T08:34:10+00:00
https://sigal.com.al/sigurimet-shendetesore-ne-uzbekistan-do-te-futen-ne-te-gjithe-vendin-deri-ne-fund-te-vitit-2026/20%Monthly2023-09-14T07:47:13+00:00
https://sigal.com.al/bejini-prite-te-papriturave-mjetet-e-kompletit-te-emergjences-qe-duhet-te-keni-gjithmone-gati/20%Monthly2023-09-13T08:12:49+00:00
https://sigal.com.al/mbroni-femijet-tuaj-nga-temperaturat-e-larta-gjate-nje-udhetimi-me-makine/20%Monthly2023-09-12T07:30:59+00:00
https://sigal.com.al/katastrofat-te-dera-cfare-duhet-te-mesojme-nga-ngjarjet-e-fundit-ne-greqi/20%Monthly2023-09-08T09:10:44+00:00
https://sigal.com.al/shenjterimi-i-nene-terezes-ura-lidhese-e-njohjes-se-shqiptareve-ne-bote/20%Monthly2023-09-05T10:03:04+00:00
https://sigal.com.al/moti-i-paqendrueshem-prek-shqiperine-si-te-mbrohemi-me-disa-hapa-te-thjeshte-nga-rrufeja/20%Monthly2023-08-31T07:44:32+00:00
https://sigal.com.al/po-mendoni-per-te-vendosur-nje-cati-metalike-ja-avantazhet-dhe-disavantazhet-qe-te-ofron/20%Monthly2023-08-30T07:27:37+00:00
https://sigal.com.al/xprimm-3-7-miliarde-euro-uniqa-regjistron-rritje-te-primeve-ne-6-mujorin-e-pare-2023/20%Monthly2023-10-04T13:55:19+00:00
https://sigal.com.al/kontraste-shkaterruese-rrebeshe-dhe-ciklone-pas-te-nxehtit-do-te-jete-ky-normaliteti-i-ri-masat-qe-na-nevojiten/20%Monthly2023-08-29T09:57:30+00:00
https://sigal.com.al/pas-zjarreve-vijne-permbytjet-sa-te-pergatitur-jemi/20%Monthly2023-08-28T12:17:23+00:00
https://sigal.com.al/mashtrimi-online-si-mund-te-dallojme-nje-dyqan-te-rreme-ne-internet/20%Monthly2023-08-28T07:48:33+00:00
https://sigal.com.al/publikohet-raporti-i-rradhes-nga-amf-grupi-sigal-uniqa-lideri-i-sigurimeve-ne-shqiperi/20%Monthly2023-08-25T12:53:43+00:00
https://sigal.com.al/cfare-mund-te-beni-per-te-luftuar-simptomat-e-alergjise-nga-poleni/20%Monthly2023-08-24T07:21:08+00:00
https://sigal.com.al/zjarret-djegin-shtepi-dhe-makina-ja-dy-siguracionet-qe-duhet-ti-kete-kushdo/20%Monthly2023-08-23T08:22:09+00:00
https://sigal.com.al/keni-siguracionin-tpl-dhe-jeni-perfshire-ne-nje-aksident-ja-si-duhet-te-veproni/20%Monthly2023-08-23T07:44:58+00:00
https://sigal.com.al/kaperceni-problemet-e-lageshtise-ne-shtepi-me-disa-keshilla-te-thjeshta/20%Monthly2023-08-22T08:19:08+00:00
https://sigal.com.al/mbroni-familjen-nga-pesticidet-disa-keshilla-si-te-shmangni-helmimin-aksidental/20%Monthly2023-08-21T08:14:34+00:00
https://sigal.com.al/cilat-jane-disa-vese-te-gabuara-qe-duhet-te-shmangni-kur-jeni-ne-timon/20%Monthly2023-08-17T12:25:31+00:00
https://sigal.com.al/jo-vetem-cmimi-cilet-jane-faktoret-e-rendesishem-kur-behet-fjale-per-blerjen-e-nje-prone/20%Monthly2023-08-15T12:06:05+00:00
https://sigal.com.al/mjalte-hudhra-e-majdanoz-ilace-per-te-permiresuar-sistemin-imunitar-qe-gjenden-lehtesisht-ne-shtepi/20%Monthly2023-08-15T08:11:10+00:00
https://sigal.com.al/vera-ende-ska-mbaruar-disa-keshilla-per-sigurine-e-lundrimit-me-varke/20%Monthly2023-08-11T11:20:15+00:00
https://sigal.com.al/udhetimi-me-femije-nuk-eshte-kurre-i-lehte-ja-disa-truke-se-si-te-minimizoni-stresin-dhe-problemet/20%Monthly2023-08-11T10:58:38+00:00
https://sigal.com.al/shoferet-kane-pergjegjesi-te-rendesishme-10-keshilla-si-te-udhetoni-te-sigurt/20%Monthly2023-08-08T11:38:29+00:00
https://sigal.com.al/po-kondicioneret-rrezikojne-shtepine-tuaj-nga-zjarret-si-te-kujdesemi-per-to/20%Monthly2023-08-07T12:12:21+00:00
https://sigal.com.al/me-sigurimin-e-shtepise-ne-sigal-uniqa-mes-jush-dhe-fqinjve-tuaj-nuk-do-te-kete-kurre-probleme/20%Monthly2023-08-03T07:20:33+00:00
https://sigal.com.al/shmang-emetimet-e-rreth-21-ton-co2-kulla-uniqa-ne-vjene-me-sistem-te-ri-fotovoltaik/20%Monthly2023-10-04T13:57:40+00:00
https://sigal.com.al/stabilitet-financiar-profesionalizem-dhe-novacion-grupi-sigal-uniqa-ruan-lidershipin-ne-tregun-shqiptar-te-sigurimeve/20%Monthly2023-08-03T07:04:21+00:00
https://sigal.com.al/zjarret-ne-greqi-lene-pas-deme-te-konsiderueshme-sigurimi-i-prones-mburoja-e-duhur/20%Monthly2023-07-27T12:08:00+00:00
https://sigal.com.al/zjarre-permbytje-stuhi-te-fuqishme-bota-po-vuan-pasojat-e-ndryshimeve-klimatike-cfare-kemi-ne-dore-te-bejme/20%Monthly2023-07-25T11:30:13+00:00
https://sigal.com.al/trajtohuni-ne-spitalet-me-te-mira-te-botes-karta-e-shendetit-gold-tanime-blihet-edhe-online/20%Monthly2023-07-24T07:40:16+00:00
https://sigal.com.al/me-thjeshte-dhe-me-shpejte-asistenca-rrugore-sigal-uniqa-autosos-mund-te-blihet-edhe-online/20%Monthly2023-07-21T12:18:57+00:00
https://sigal.com.al/20-vjetori-i-uniqa-re-brandstetter-vazhdoni-te-kontribuoni-per-zhvillimin-e-grupit-tone-ne-europe/20%Monthly2023-08-08T14:29:05+00:00
https://sigal.com.al/sigurimi-i-prones-ne-stinen-e-zjarreve-ponari-siguracionet-nuk-parandalojne-fatkeqesite-ato-paguajne-demin-financiar/20%Monthly2023-08-08T13:53:50+00:00
https://sigal.com.al/dixhitalizimi-i-tregut-te-sigurimeve-ponari-nevojiten-disa-lehtesi-te-cilat-ende-nuk-po-shihen/20%Monthly2023-08-08T13:51:55+00:00
https://sigal.com.al/sigurimi-i-makines-me-cmim-te-diferencuar-ponari-ja-dy-parakushtet-kryesore-qe-nevojiten-per-implementimin-e-ketij-sistemi/20%Monthly2023-08-08T13:50:07+00:00
https://sigal.com.al/pse-nuk-zhvillohet-tregu-i-sigurimeve-ne-shqiperi-ponari-nuk-eshte-thjesht-ceshtje-mundesish-ekonomike/20%Monthly2023-08-08T13:48:39+00:00
https://sigal.com.al/levizim-green-sigal-uniqa-me-flote-makinash-elektrike-bashke-per-nje-shqiperi-me-te-gjelber/20%Monthly2023-07-19T10:50:01+00:00
https://sigal.com.al/cfare-ju-ofron-dhe-nga-cfare-ju-mbron-sigurimi-i-shtepise/20%Monthly2023-07-11T10:14:21+00:00
https://sigal.com.al/6-keshilla-si-te-mbani-te-fresket-apartamentin-tuaj-gjate-veres/20%Monthly2023-07-06T09:22:52+00:00
https://sigal.com.al/prezantohet-aplikacioni-i-ri-myuniqa-me-shume-sherbime-dixhitale-per-mbi-500000-kliente/20%Monthly2023-08-08T14:27:40+00:00
https://sigal.com.al/se-bashku-ne-mbrojtje-te-mjedisit-punonjesit-e-sigal-uniqa-aksion-pastrimi-ne-plazhet-e-vlores/20%Monthly2023-07-04T13:18:50+00:00
https://sigal.com.al/udheto-ku-te-duash-me-cfare-te-duash-siguracioni-i-besohet-vetem-sigal-uniqa-s/20%Monthly2023-06-30T08:02:34+00:00
https://sigal.com.al/1007188/20%Monthly2023-06-21T07:04:09+00:00
https://sigal.com.al/bie-nga-kati-i-6-te-i-hotelit-ne-durres-vdes-55-vjecarja-polake-sigurimi-i-pergjegjesise-kusht-per-bizneset/20%Monthly2023-06-09T07:59:05+00:00
https://sigal.com.al/novacion-dhe-risi-nga-sigurimi-anti-tumor-tek-mjeku-ne-celularin-e-kujtdo-pse-shendeti-i-besohet-sigal-uniqa-s/20%Monthly2023-06-08T08:34:16+00:00
https://sigal.com.al/gjithmone-prane-klienteve-dhe-qytetareve-klinika-levizese-sigal-uniqa-ne-diten-e-dyte-te-vizitave-e-ekzaminimeve-falas-ne-elbasan/20%Monthly2023-09-12T11:35:56+00:00
https://sigal.com.al/klinika-levizese-sigal-uniqa-me-2-dhe-3-qershor-ne-elbasan/20%Monthly2023-05-29T08:17:00+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-rritje-e-mire-dhe-nivele-te-larta-fitimesh-ne-t1-2023/20%Monthly2023-05-26T11:39:01+00:00
https://sigal.com.al/cili-siguracion-e-mbron-makinen-edhe-nga-fatkeqesite-natyrore/20%Monthly2023-05-19T07:33:08+00:00
https://sigal.com.al/kredia-per-prona-vazhdon-rritjen/20%Monthly2023-05-19T07:30:41+00:00
https://sigal.com.al/bota-po-mbinxehet-temperatura-me-te-larta-stuhi-me-intensive-dhe-zjarre-ndryshimet-klimatike-nuk-po-kercenojne-thjesht-europen-por-edhe-shqiperine/20%Monthly2023-05-18T08:29:33+00:00
https://sigal.com.al/nje-nga-partneret-tane-me-besnike-sigal-uniqa-group-austria-vleresohet-nga-federata-shqiptare-e-futbollit/20%Monthly2023-05-12T11:34:25+00:00
https://sigal.com.al/sigurimet-tre-gabimet-qe-duhet-te-shmangni-kurseni-para/20%Monthly2023-05-18T08:29:37+00:00
https://sigal.com.al/analiza-e-3-mujorit-te-pare-te-vitit-2023-per-sigal-uniqa-group-austria-shqiperi/20%Monthly2023-05-12T10:29:22+00:00
https://sigal.com.al/sigurimi-i-pergjegjesive-ne-turizem/20%Monthly2023-04-24T09:38:56+00:00
https://sigal.com.al/po-na-largohen-njerezit/20%Monthly2023-05-11T07:25:17+00:00
https://sigal.com.al/nese-ndertesat-jane-te-siguruara-nga-fatkeqesite-natyrore-demet-mbulohen-nga-siguruesit/20%Monthly2023-04-18T12:52:58+00:00
https://sigal.com.al/virozat-rrisin-flukset-ne-spitale/20%Monthly2023-04-18T08:21:02+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-ne-rajonin-e-evropes-qendrore-dhe-lindore-zgjidhje-novatore-per-sigurimin-e-shendetit/20%Monthly2023-04-13T07:24:44+00:00
https://sigal.com.al/zonat-me-te-rrezikuara-nga-termetet-ne-shqiperi-ende-pyesni-me-duhet-apo-jo-sigurimi-i-shtepise/20%Monthly2023-04-12T07:57:20+00:00
https://sigal.com.al/autoriteti-i-mbikeqyrjes-financiare-publikon-te-dhenat-e-tregut-te-sigurimeve-per-muajin-shkurt-2023-sigurimi-shendetit/20%Monthly2023-04-07T11:06:21+00:00
https://sigal.com.al/autoriteti-i-mbikeqyrjes-financiare-publikon-te-dhenat-e-tregut-te-sigurimeve-per-muajin-shkurt-2023/20%Monthly2023-04-07T11:04:35+00:00
https://sigal.com.al/sot-eshte-dita-boterore-e-shendetit/20%Monthly2023-04-07T07:43:20+00:00
https://sigal.com.al/tekat-e-motit-shkaktojne-deme-tek-fermeret-ne-korce/20%Monthly2023-04-05T07:20:14+00:00
https://sigal.com.al/cfare-jane-sigurimet-e-pergjegjesise-se-ndertuesit/20%Monthly2023-03-28T07:27:32+00:00
https://sigal.com.al/en/16-vjet-uniqa-ne-shqiperi/20%Monthly2023-03-24T08:53:48+00:00
https://sigal.com.al/16-vjet-uniqa-ne-shqiperi/20%Monthly2023-03-24T15:27:03+00:00
https://sigal.com.al/udhetimet-gjate-festave-te-marsit-me-autosos-e-teleshendet-mjekun-dhe-mekanikun-kudo-me-vete/20%Monthly2023-03-28T07:32:06+00:00
https://sigal.com.al/7-8-marsi-tregoni-dashurine-qe-keni-per-mesuesen-nenen-bashkeshorten-dhe-motren-me-dhuraten-e-duhur-ja-propozimi-yne-per-ju/20%Monthly2023-03-03T09:20:37+00:00
https://sigal.com.al/teleshendet-nga-sigal-uniqa-e-vetmja-platforme-ne-shqiperi-qe-sjell-mjekun-ne-celularin-tuaj/20%Monthly2023-03-24T15:37:13+00:00
https://sigal.com.al/standard-poors-vlereson-rezultatet-e-fuqishme-te-uniqa-gjate-vitit-2022/20%Monthly2023-03-24T15:35:07+00:00
https://sigal.com.al/ndryshimi-kulturor-ne-uniqa-ftohen-te-gjithe-per-tu-perfshire/20%Monthly2023-03-27T07:50:50+00:00
https://sigal.com.al/sigal-uniqa-vijon-kontributin-ne-sport-tashme-sponsor-zyrtar-edhe-i-komitetit-olimpik-kombetar-shqiptar/20%Monthly2023-03-27T08:48:55+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-publikon-shifra-te-forta-paraprake-per-vitin-2022-te-ardhurat-para-tatimeve-u-rriten-me-mbi-10-per-qind-ne-422-milione-euro/20%Monthly2023-03-27T08:59:18+00:00
https://sigal.com.al/termetet-me-shkaterruese-ne-shqiperi-vendet-me-te-goditura-demet-e-shkaktuara-dhe-disa-shifra-kyce/20%Monthly2023-03-27T12:11:00+00:00
https://sigal.com.al/fakte-interesante-fillesat-e-kultures-se-sigurimeve-ne-shqiperi/20%Monthly2023-03-27T12:11:42+00:00
https://sigal.com.al/inovacioni-i-produkteve-ne-sigurime-me-sigal-uniqa-produkte-te-reja-per-realitetet-e-reja-te-jetes-se-perditshme/20%Monthly2023-03-27T12:13:26+00:00
https://sigal.com.al/sa-i-respektojme-rregullat-e-qarkullimit-rrugor/20%Monthly2023-03-27T12:12:12+00:00
https://sigal.com.al/shqiperia-ne-rrezik-mbi-mesataren-nga-aktivitetet-sizmike-me-te-rrezikuarat-jane-shqiperia-turqia-greqia-italia-dhe-rumania/20%Monthly2023-03-27T12:10:36+00:00
https://sigal.com.al/pse-eshte-i-rendesishem-sigurimi-kibernetik-4-menyrat-se-si-mund-ta-mbroje-biznesin-tuaj-sigurimi-kibernetik/20%Monthly2023-03-27T12:10:16+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-insurance-group-hyn-ne-bashkepunim-me-swiss-re-corporate-solutions/20%Monthly2023-04-05T08:06:14+00:00
https://sigal.com.al/autoriteti-i-mbikeqyrjes-financiare-publikon-te-dhenat-e-tregut-te-sigurimeve-per-vitin-2022-sigal-uniqa-group-austria-nuk-lekundet-nga-pozicioni-i-lideres-se-tregut/20%Monthly2023-03-27T09:00:15+00:00
https://sigal.com.al/fakte-interesante-rreth-sigurimeve/20%Monthly2023-03-27T12:09:59+00:00
https://sigal.com.al/nje-permbledhje-e-shkurter-rreziqet-globale-te-renditura-sipas-ashpersise-ne-nje-periudhe-fatmesme-dhe-afatgjate/20%Monthly2023-01-30T11:01:06+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-insurance-group-lancon-fushaten-e-targetimit-te-talenteve-te-reja/20%Monthly2023-01-30T09:51:30+00:00
https://sigal.com.al/vijme-aty-ku-ndodheni-ju-ja-ku-mund-te-blini-cdo-siguracion-te-sigal-uniqa-group-austria/20%Monthly2023-01-30T08:34:34+00:00
https://sigal.com.al/krishtlindja-dhe-viti-i-ri-si-te-festojme-ne-menyre-te-sigurt/20%Monthly2023-04-05T10:06:51+00:00
https://sigal.com.al/10-keshilla-per-drejtimin-e-makines-ne-menyre-te-sigurt-2/20%Monthly2022-12-05T10:15:23+00:00
https://sigal.com.al/7-pyetje-qe-duhet-te-beni-pas-nje-fatkeqesie-natyrore/20%Monthly2022-11-24T10:39:40+00:00
https://sigal.com.al/13-tendencat-dixhitale-ne-sigurime-ne-2023/20%Monthly2022-11-17T08:28:58+00:00
https://sigal.com.al/jeto-endrren-tende/20%Monthly2022-11-01T14:23:05+00:00
https://sigal.com.al/si-duhet-te-veproni-per-tu-demshpeblyer-ne-rast-demi-minikasko-te-makines/20%Monthly2022-11-08T15:21:22+00:00
https://sigal.com.al/perse-eshte-kaq-e-rendesishme-te-flasim-per-parate/20%Monthly2022-10-31T14:58:09+00:00
https://sigal.com.al/ekzaminime-falas-ne-orikum-nga-sigal-uniqa-klinika-levizese-gjithmone-ne-krah-te-qytetareve/20%Monthly2023-09-12T12:02:14+00:00
https://sigal.com.al/si-duhet-te-veproni-per-tu-demshpeblyer-ne-rast-demi-kasko-te-makines/20%Monthly2022-10-20T12:37:46+00:00
https://sigal.com.al/kujdes-cfare-ndodh-nga-mospajisja-me-siguracionin-e-detyrueshem-te-makines-tpl-me-shume-mbrojtje-me-siguracionin-kasko/20%Monthly2023-03-27T09:36:47+00:00
https://sigal.com.al/si-duhet-te-veproni-per-tu-demshpeblyer-ne-rast-demi-per-siguracionin-e-detyrueshem-te-makines-brenda-shqiperise-tpl/20%Monthly2022-10-10T12:06:56+00:00
https://sigal.com.al/nje-brand-shume-gjuhe-te-bashkuar-nen-nje-moto/20%Monthly2022-09-26T13:06:15+00:00
https://sigal.com.al/punonjesit-e-sigal-uniqa-i-bashkohen-javes-evropiane-te-levizshmerise-ne-pune-me-biciklete-nen-moton-jetojme-me-mire-se-bashku/20%Monthly2022-09-22T11:09:30+00:00
https://sigal.com.al/disa-keshilla-praktike-gjate-blerjes-se-nje-siguracioni-2/20%Monthly2022-09-21T08:22:48+00:00
https://sigal.com.al/si-te-kuptojme-policen-e-sigurimit-2/20%Monthly2022-09-20T13:38:47+00:00
https://sigal.com.al/perse-eshte-sigurimi-nje-domosdoshmeri-per-te-gjithe/20%Monthly2022-09-14T08:29:30+00:00
https://sigal.com.al/sigal-superliga-e-femrave-nenshkruhet-ne-kosove-marreveshja-mes-kreut-te-ffk-se-dhe-z-ponari/20%Monthly2023-03-27T09:00:37+00:00
https://sigal.com.al/katastrofat-natyrore-ne-gjysmen-e-pare-te-vitit-2022-humbje-rekord-nga-permbytjet-ne-australi-dhe-humbje-globale-mesatare/20%Monthly2022-08-26T08:09:34+00:00
https://sigal.com.al/sigal-prishtina-e-etur-per-tituj-ponari-18-vite-qe-ecim-bashke-keni-perfaqesuar-denjesisht-emrin-e-kompanise/20%Monthly2023-03-27T09:00:58+00:00
https://sigal.com.al/te-jetosh-ne-menyre-te-qendrueshme/20%Monthly2022-08-09T11:30:26+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-fitimet-perpara-tatimeve-ne-tremujorin-e-pare-2022-te-forta-ne-nivelet-e-meprashme-prej-112-8-milione-euro/20%Monthly2023-03-27T09:02:18+00:00
https://sigal.com.al/ne-pune-me-biciklete-si-funksionon-ne-jeten-e-perditshme/20%Monthly2022-06-03T07:43:07+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-insurance-group-vleresohet-me-cmimin-ecolabel-austriak-mes-46-kompanive-te-angazhuara-ndaj-zhvillimit-te-qendrueshem-dhe-mbrojtjes-se-mjedisit/20%Monthly2023-03-27T11:07:51+00:00
https://sigal.com.al/mbrojtja-e-klimes-si-mund-te-kontribuoje-cdo-individ-ndaj-mbrojtjes-se-klimes-2/20%Monthly2022-04-22T09:21:08+00:00
https://sigal.com.al/15-vite-bashkepunim-ceo-i-uniqa-brandstetter-ofrojme-korrektesine-tone-permes-sigal-disa-gjera-jane-mbipermbushur/20%Monthly2023-03-27T11:08:31+00:00
https://sigal.com.al/ndahet-nga-jeta-zv-kryetari-i-bordit-mbikqyres-te-sigal-uniqa-dr-erhard-busek/20%Monthly2023-03-27T11:08:52+00:00
https://sigal.com.al/sigal-dhe-gjigandi-austriak-uniqa-15-vjet-bashkepunim/20%Monthly2023-03-27T11:09:14+00:00
https://sigal.com.al/grate-ne-fushen-e-shitjeve/20%Monthly2022-03-11T09:37:29+00:00
https://sigal.com.al/kompania-me-e-mire-e-sigurimeve-finance-central-europe-vlereson-sigal-uniqa-n-me-6-cmime-prestigjoze/20%Monthly2023-03-27T11:10:14+00:00
https://sigal.com.al/drejtuesi-me-i-mire-i-kompanise-se-sigurimeve-ne-shqiperi-dhe-evropen-juglindore-central-finance-europe-vlereson-avni-ponarin-me-dy-cmime-prestigjoze/20%Monthly2023-03-27T11:11:33+00:00
https://sigal.com.al/shendeti-mendor-dhe-roli-i-siguruesve/20%Monthly2022-02-15T13:24:53+00:00
https://sigal.com.al/perse-jane-te-shendetshme-puthjet-dhe-perqafimet/20%Monthly2022-02-14T10:30:22+00:00
https://sigal.com.al/perse-eshte-thelbesore-qe-ta-mbani-makinen-tuaj-te-paster-nga-bora-dhe-akulli/20%Monthly2022-02-08T13:39:21+00:00
https://sigal.com.al/publikohet-barometri-i-risqeve-per-vitin-2022-ne-krye-te-listes-renditen-risqet-kibernetike-nderprerja-e-biznesit-katastrofat-natyrore-dhe-pandemia/20%Monthly2022-01-25T14:58:36+00:00
https://sigal.com.al/si-i-ka-ndryshuar-covid-19-tendencat-e-demeve-dhe-ekspozimin-ndaj-risqeve-per-bizneset-dhe-siguruesit-e-tyre/20%Monthly2022-01-24T11:32:45+00:00
https://sigal.com.al/ne-jemi-ne-mes-te-pikes-se-ktheses-brandstetter-uniqa-rreth-nje-miliarde-euro-investime-ne-asete-te-gjelbra/20%Monthly2023-03-27T11:10:33+00:00
https://sigal.com.al/a-me-nevojitet-me-te-vertete-sigurimi-i-shtepise-2/20%Monthly2023-04-05T07:39:47+00:00
https://sigal.com.al/keshilla-te-shpejta-2/20%Monthly2022-01-11T12:47:01+00:00
https://sigal.com.al/percaktimi-i-objektivave-dhe-planeve-per-vitin-2022/20%Monthly2022-01-04T12:21:56+00:00
https://sigal.com.al/sa-mire-na-mbron-vaksinimi-kunder-covid-19/20%Monthly2021-12-07T11:05:51+00:00
https://sigal.com.al/perse-grate-jane-te-mira-ne-menaxhimin-e-parave/20%Monthly2021-11-11T11:01:18+00:00
https://sigal.com.al/mos-i-lini-asgje-rastesise-monitoroni-financat-tuaja/20%Monthly2021-11-10T11:28:59+00:00
https://sigal.com.al/klinika-levizese-stacionohet-ne-velipoje-dhjetera-konsulta-dhe-ekzaminime-falas-qytetaret-falenderojne-sigal-uniqa-group-austria/20%Monthly2023-09-12T12:05:17+00:00
https://sigal.com.al/4-menyrat-se-si-mund-ta-mbroje-biznesin-tuaj-sigurimi-cyber/20%Monthly2021-11-01T14:28:16+00:00
https://sigal.com.al/rreziku-cyber/20%Monthly2021-11-01T13:52:13+00:00
https://sigal.com.al/en/protection-against-cyber-crime-7-quick-tips/20%Monthly2021-10-28T14:07:44+00:00
https://sigal.com.al/vaksinimi-covid-19-per-femijet-nen-moshen-12-vjec/20%Monthly2021-10-26T12:38:30+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-ventures-dyfishon-volumin-e-investimeve-ne-startup-e-ne-150-milione-euro/20%Monthly2023-03-27T11:10:51+00:00
https://sigal.com.al/dr-google-mjekesia-beje-vete/20%Monthly2021-09-08T10:43:50+00:00
https://sigal.com.al/eshte-koha-te-krijoni-nje-plan-financiar-per-raste-emergjencash-2/20%Monthly2021-08-28T09:26:31+00:00
https://sigal.com.al/3-gabimet-e-sigurimeve-qe-duhet-te-shmangni-kurseni-para/20%Monthly2021-08-24T13:37:57+00:00
https://sigal.com.al/te-rinj-te-pergjegjshem-5-keshillat-me-te-mira-lidhur-me-sigurimet/20%Monthly2021-08-13T09:11:06+00:00
https://sigal.com.al/si-te-udhetojme-duke-u-kujdesur-edhe-per-mjedisin/20%Monthly2021-08-12T09:49:36+00:00
https://sigal.com.al/shqiperia-nen-rrezikun-e-zjarreve-si-te-shpetojme-shtepine-dhe-pronen/20%Monthly2023-03-27T11:11:09+00:00
https://sigal.com.al/si-te-relaksoheni-me-te-vertete-kur-jeni-me-pushime/20%Monthly2021-08-10T09:33:21+00:00
https://sigal.com.al/aftesia-paguese-e-sigal-uniqa-group-austria/20%Monthly2023-03-27T11:11:55+00:00
https://sigal.com.al/sigurohuni-me-zgjuarsi-kunder-katastrofave-natyrore/20%Monthly2021-08-09T11:03:35+00:00
https://sigal.com.al/disa-keshilla-te-shpejta-per-sigurine-dhe-masat-parandaluese-nga-zjarret-natyrore/20%Monthly2021-08-05T10:34:41+00:00
https://sigal.com.al/kembana-e-perseritur-e-termeteve-ne-vend/20%Monthly2021-07-28T14:21:20+00:00
https://sigal.com.al/sigal-uniqa-group-austria-i-akordohet-cmimi-superbrands-albanias-choice-2019-2020-nga-prestigjozia-superbrands-international/20%Monthly2023-04-05T07:39:17+00:00
https://sigal.com.al/dixhitalizimi-dhe-sigurimet/20%Monthly2021-11-01T13:53:17+00:00
https://sigal.com.al/pensionet-43-e-evropianeve-nuk-po-kursejne-per-pension/20%Monthly2021-07-26T09:27:52+00:00
https://sigal.com.al/sigurimi-i-pasurise-dhe-aksidenteve-linja-me-gjeresisht-e-blere-e-sigurimeve-ne-evrope/20%Monthly2021-08-03T06:33:18+00:00
https://sigal.com.al/rritet-roli-i-siguruesve-te-shendetit/20%Monthly2021-07-26T09:20:50+00:00
https://sigal.com.al/siguruesit-evropiane/20%Monthly2021-07-22T07:46:57+00:00
https://sigal.com.al/3-miliarde-euro-deme-te-siguruara-nga-permbytjet-ne-gjermani/20%Monthly2021-07-21T13:09:29+00:00
https://sigal.com.al/10-keshilla-te-rendesishme-kur-udhetoni-me-femije-2/20%Monthly2021-07-21T11:45:51+00:00
https://sigal.com.al/farmacia-optimale-e-pushimeve-2/20%Monthly2021-07-13T11:18:12+00:00
https://sigal.com.al/forca-mendore-nje-mendje-e-kthjellet-per-nje-jete-me-te-vetedijshme/20%Monthly2021-07-12T09:57:03+00:00
https://sigal.com.al/si-ti-ndihmojme-femijet-te-shijojne-veren-pas-nje-pandemie-te-lodhshme/20%Monthly2021-07-09T10:55:52+00:00
https://sigal.com.al/shperthimet-me-bombola-gazi-si-mina-me-sahat/20%Monthly2023-03-27T11:22:36+00:00
https://sigal.com.al/aksidentet-rrugore-me-shifra-rekorde-cilet-jane-faktoret-kryesore/20%Monthly2023-03-27T11:22:54+00:00
https://sigal.com.al/avantazhet-e-sherbimit-te-teleshendetit/20%Monthly2021-06-29T12:49:27+00:00
https://sigal.com.al/10-keshilla-per-drejtimin-e-makines-ne-menyre-te-sigurt/20%Monthly2021-06-28T14:32:41+00:00
https://sigal.com.al/kur-avni-ponari-enderronte-te-bente-sigal-in-si-generali/20%Monthly2023-03-27T11:23:11+00:00
https://sigal.com.al/uje-me-nje-dallim-recetat-me-te-mira-3/20%Monthly2021-06-23T10:04:59+00:00
https://sigal.com.al/behuni-gati-per-javen-me-te-nxehte-te-qershorit/20%Monthly2021-06-22T07:03:08+00:00
https://sigal.com.al/15-3-milione-dollare-per-te-siguruar-duart/20%Monthly2021-06-20T11:47:25+00:00
https://sigal.com.al/perse-na-pelqen-kaq-shume-qe-te-shikojme-sport/20%Monthly2021-06-17T09:30:27+00:00
https://sigal.com.al/ponari-sigurimet-te-rrisin-personalitetin/20%Monthly2023-03-27T11:33:49+00:00
https://sigal.com.al/detox-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2021-06-16T08:20:50+00:00
https://sigal.com.al/disa-fakte-interesante-per-sigurimet/20%Monthly2021-06-15T11:02:44+00:00
https://sigal.com.al/te-lodhur-nga-pandemia-si-ti-riktheheni-jetes-suaj-te-perditshme/20%Monthly2021-06-14T09:19:06+00:00
https://sigal.com.al/kujdesuni-me-shume-per-shendetin-sigal-uniqa-group-austria-ju-tregon-menyren/20%Monthly2021-06-13T14:18:26+00:00
https://sigal.com.al/10-keshilla-si-te-jetojme-dhe-bejme-shopping-duke-prodhuar-sa-me-pak-mbetje/20%Monthly2021-06-11T09:27:12+00:00
https://sigal.com.al/cfare-mbulon-sigurimi-i-prones/20%Monthly2023-04-05T07:36:36+00:00
https://sigal.com.al/perse-na-duhen-sigurimet/20%Monthly2021-06-04T13:11:22+00:00
https://sigal.com.al/cili-lloj-sigurimi-me-nevojitet/20%Monthly2021-05-29T11:14:22+00:00
https://sigal.com.al/nese-nuk-je-i-siguruar-kush-do-te-ta-paguaje-kredine-e-shtepise-ne-rast-fatkeqesie/20%Monthly2021-05-27T12:47:20+00:00
https://sigal.com.al/apartamenti-im-dhe-une/20%Monthly2021-05-25T09:15:42+00:00
https://sigal.com.al/rifillimi-i-aktiviteteve-sportive-pas-covid-19-cfare-duhet-te-konsideroni/20%Monthly2021-05-24T09:59:28+00:00
https://sigal.com.al/femijet-ne-kohet-e-covid-19-si-ti-mbeshtesim-dhe-fuqizojme-ata/20%Monthly2021-05-20T12:08:05+00:00
https://sigal.com.al/profesionistet-qe-kujdesen-per-te-tjeret-por-skujdesen-per-veten/20%Monthly2021-05-17T13:43:20+00:00
https://sigal.com.al/cfare-eshte-sigurimi-i-eventeve/20%Monthly2021-05-17T13:36:38+00:00
https://sigal.com.al/efektet-e-obezitetit-tek-truri/20%Monthly2021-05-17T13:15:17+00:00
https://sigal.com.al/13-katastrofat-me-te-medha-natyrore-ne-historine-e-njerezimit/20%Monthly2021-05-16T09:32:49+00:00
https://sigal.com.al/mbi-2-miliarde-leke-demshperblime-ne-3-muaj/20%Monthly2023-03-27T11:34:13+00:00
https://sigal.com.al/planifikimi-familjar-ne-kohet-e-covid-19/20%Monthly2021-05-10T09:20:37+00:00
https://sigal.com.al/sulmet-terroriste-te-11-shtatorit-i-kushtuan-gjigandit-britanik-te-sigurimeve-lloyds-miliarda-dollare/20%Monthly2021-05-07T11:44:36+00:00
https://sigal.com.al/si-te-siguroheni-privatisht-per-shendetin/20%Monthly2021-05-04T12:26:17+00:00
https://sigal.com.al/sa-mire-na-mbrojne-sistemet-e-alarmit/20%Monthly2021-05-04T10:17:07+00:00
https://sigal.com.al/10-fakte-te-rendesishme-mbi-industrine-e-sigurimeve-ne-britani/20%Monthly2021-04-30T14:25:29+00:00
https://sigal.com.al/sigurimi-i-jetes-eshte-i-rendesishem/20%Monthly2021-04-28T06:47:04+00:00
https://sigal.com.al/koronavirusi-dhe-bota-pas-pandemike/20%Monthly2021-04-26T10:01:24+00:00
https://sigal.com.al/a-ishte-i-siguruar-titaniku/20%Monthly2021-04-24T19:37:35+00:00
https://sigal.com.al/disa-nga-humbjet-me-te-medha-nga-katastrofat-natyrore-neper-bote/20%Monthly2021-04-20T09:53:38+00:00
https://sigal.com.al/s-i-g-u-r-i-m-i-i-b-i-z-n-e-s-i-t/20%Monthly2021-04-19T13:15:48+00:00
https://sigal.com.al/fakte-kuriozitete-nga-industria-e-sigurimeve-neper-bote/20%Monthly2021-04-16T11:24:45+00:00
https://sigal.com.al/ecja-na-ben-me-te-shendetshem-dhe-me-te-lumtur/20%Monthly2021-04-14T11:56:08+00:00
https://sigal.com.al/trajnimi-i-fuqise-mendore-per-xhunglen-e-jetes-se-perditshme/20%Monthly2021-04-08T09:38:13+00:00
https://sigal.com.al/care-nuk-dini-per-smoothies/20%Monthly2021-04-07T08:00:00+00:00
https://sigal.com.al/teleshendet-shqiperi-fol-me-mjeket-ne-cdo-kohe-linja-e-hapur-24-ore-7-dite-te-javes/20%Monthly2023-03-27T11:21:43+00:00
https://sigal.com.al/me-shume-rreze-drite-me-shume-energji-me-shume-gezim-per-te-jetuar/20%Monthly2021-03-31T08:11:16+00:00
https://sigal.com.al/gjumi-dhe-drita-blu/20%Monthly2021-03-29T08:57:34+00:00
https://sigal.com.al/kur-do-te-jete-gati-vaksina-covid-19-per-femijet/20%Monthly2021-03-26T10:44:42+00:00
https://sigal.com.al/madhesia-e-tregut-global-te-telemjekesise/20%Monthly2021-03-26T09:32:09+00:00
https://sigal.com.al/cfare-dime-deri-tani-rreth-mutacioneve-te-koronavirusit/20%Monthly2021-03-19T12:34:05+00:00
https://sigal.com.al/punet-e-pranveres/20%Monthly2021-03-19T08:18:52+00:00
https://sigal.com.al/5-gjuhet-e-dashurise/20%Monthly2023-04-05T07:38:17+00:00
https://sigal.com.al/nje-diete-ushqimore-per-dhembe-te-shendetshem/20%Monthly2021-03-03T14:59:27+00:00
https://sigal.com.al/covid-afatgjate-cfare-dime-rreth-pasojave-afatgjata-te-covid-it/20%Monthly2021-02-26T12:39:14+00:00
https://sigal.com.al/vaksinimi-nga-korona-shumica-e-reagimeve-nga-vaksina-jane-disi-normale/20%Monthly2021-02-26T11:12:24+00:00
https://sigal.com.al/nga-lija-tek-covid-19-historia-e-suksesit-te-vaksinave/20%Monthly2021-02-25T08:47:57+00:00
https://sigal.com.al/nje-pamje-e-pergjithshme-mbi-vaksinat-covid-19/20%Monthly2021-02-02T11:02:15+00:00
https://sigal.com.al/vaksinimi-nga-korona-mitet-e-vaksinimit-dhe-faktet/20%Monthly2021-02-01T10:34:45+00:00
https://sigal.com.al/reagimi-imunitar-i-vaksinave-per-krahasim/20%Monthly2021-01-29T12:32:22+00:00
https://sigal.com.al/sigurimi-nga-permbytjet-si-te-zgjidhni-mbulimin-e-duhur/20%Monthly2021-01-28T13:11:31+00:00
https://sigal.com.al/disa-pergjigje-te-thjeshta-mbi-domosdoshmerine-e-sigurimit-te-shtepise/20%Monthly2021-01-28T12:35:53+00:00
https://sigal.com.al/sa-te-shendetshme-jane-lengjet-me-proteina/20%Monthly2021-01-22T14:05:33+00:00
https://sigal.com.al/si-te-blini-nje-sigurim-te-perballueshem-online-per-shtepine-tuaj-2/20%Monthly2021-01-21T14:11:15+00:00
https://sigal.com.al/cfare-eshte-sigurimi-nga-zjarri/20%Monthly2021-01-20T15:19:07+00:00
https://sigal.com.al/si-te-dalim-nga-vetmia-ne-kohe-korone/20%Monthly2021-01-18T13:37:55+00:00
https://sigal.com.al/si-te-argetohemi-ne-kohe-kufizimi-levizjeje/20%Monthly2021-01-15T10:20:38+00:00
https://sigal.com.al/sigurimi-nga-permbytjet/20%Monthly2021-01-14T15:29:01+00:00
https://sigal.com.al/8-mitet-e-sigurimit-te-jetes/20%Monthly2021-01-13T13:33:24+00:00
https://sigal.com.al/nese-shteti-thote-i-paguaj-une-te-gjitha-qytetaret-do-vazhdojne-te-mos-sigurohen/20%Monthly2023-03-27T11:20:28+00:00
https://sigal.com.al/dobesimi-fillon-ne-mendje/20%Monthly2021-01-11T12:14:52+00:00
https://sigal.com.al/kujdesi-dentar-dhe-higjiena-orale/20%Monthly2021-01-07T10:23:13+00:00
https://sigal.com.al/disa-metoda-per-lenien-e-duhanit-pjesa-2/20%Monthly2021-01-06T12:27:02+00:00
https://sigal.com.al/menyra-me-e-mire-per-te-lene-duhanin/20%Monthly2021-01-05T10:18:13+00:00
https://sigal.com.al/ligj-per-mbrojtjen-e-klienteve-jo-per-palet-mbrojtese-te-klienteve-shqiptare/20%Monthly2023-03-27T11:19:21+00:00
https://sigal.com.al/uje-me-nje-dallim-recetat-me-te-mira-2/20%Monthly2020-12-30T10:30:16+00:00
https://sigal.com.al/a-i-keni-percaktuar-objektivat-tuaj-financiare-per-vitin-2021/20%Monthly2020-12-30T09:46:09+00:00
https://sigal.com.al/pergatitja-e-gomave-te-makines-per-dimer/20%Monthly2020-12-28T09:41:11+00:00
https://sigal.com.al/disa-keshilla-te-shpejta-per-permiresimin-e-sigurise-se-shtepise/20%Monthly2020-12-24T09:21:05+00:00
https://sigal.com.al/situatat-e-krizave-marredheniet-nen-presion/20%Monthly2020-12-23T09:47:42+00:00
https://sigal.com.al/pergatitja-e-kutise-se-emergjeences-se-makines-per-dimer/20%Monthly2020-12-22T11:27:29+00:00
https://sigal.com.al/5-keshilla-per-te-ndihmuar-me-parandalimin-e-vjedhjeve-gjate-sezonit-te-festave/20%Monthly2020-12-21T09:46:10+00:00
https://sigal.com.al/5-keshilla-sigurie-zbukurimet-per-festa/20%Monthly2020-12-18T10:05:56+00:00
https://sigal.com.al/thjesht-relaksohuni/20%Monthly2020-12-14T13:33:37+00:00
https://sigal.com.al/biskota-per-krishtlindje-per-te-gjithe/20%Monthly2020-12-11T14:03:04+00:00
https://sigal.com.al/dhuratat-e-festave-pa-stres/20%Monthly2020-12-10T13:13:18+00:00
https://sigal.com.al/smoothie-te-ngrohta-vitamina-per-sezonin-e-ftohte/20%Monthly2020-12-09T13:31:17+00:00
https://sigal.com.al/si-ti-ndihmojme-femijet-qe-te-kuptojne-boten/20%Monthly2020-12-04T13:56:32+00:00
https://sigal.com.al/sa-para-duhet-te-investoj-ne-pension-privat/20%Monthly2020-12-03T14:06:36+00:00
https://sigal.com.al/nje-diete-ushqyese-e-shendetshme-per-per-nje-mbrojtje-me-te-forte/20%Monthly2020-12-02T11:09:04+00:00
https://sigal.com.al/nenshkruhet-memorandumi-i-mirekuptimit-ndermjet-shoqates-se-siguruesve-te-shqiperise-dhe-shoqates-austriake-te-sigurimeve/20%Monthly2023-03-27T11:17:57+00:00
https://sigal.com.al/sigal-uniqa-realizon-per-here-te-pare-librarine-audio-te-librave-per-shqiptaret-anembane-botes/20%Monthly2023-03-27T11:17:37+00:00
https://sigal.com.al/jam-me-ty/20%Monthly2020-11-04T15:16:24+00:00
https://sigal.com.al/si-vendos-truri-yne-nese-duhet-te-bleje-sigurime-apo-jo/20%Monthly2020-11-02T14:59:19+00:00
https://sigal.com.al/bimet-ne-mjediset-e-brendshme/20%Monthly2020-10-29T14:19:56+00:00
https://sigal.com.al/10371/20%Monthly2023-03-27T11:16:55+00:00
https://sigal.com.al/si-te-prioritizoni-borxhet-dhe-te-kurseni-para-ne-te-20-at-tuaja-duke-filluar-nga-kartat-e-kreditit-kredite-kursimi-per-pension-dhe-deri-tek-fondi-i-emergjencave/20%Monthly2022-01-28T08:52:09+00:00
https://sigal.com.al/5-keshilla-per-parandalimin-e-zjarrit/20%Monthly2020-10-23T12:55:24+00:00
https://sigal.com.al/ekuilibrimi-ndermjet-jetes-profesionale-me-ate-familjare/20%Monthly2020-10-22T06:51:49+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-permbyll-blerjen-e-axa-ne-rajonin-e-evropes-qendrore-dhe-lindore/20%Monthly2023-03-27T11:16:29+00:00
https://sigal.com.al/gezimi-i-jetes-me-shije-vjeshte%f0%9f%98%8a/20%Monthly2020-10-19T11:49:49+00:00
https://sigal.com.al/cilat-jane-rreziqet-e-drejtimit-te-makinen-pa-patente/20%Monthly2020-10-15T13:17:49+00:00
https://sigal.com.al/shtepia-zyre/20%Monthly2020-10-14T14:37:56+00:00
https://sigal.com.al/si-te-pergatitemi-per-te-papriturat-me-krijimin-e-nje-fondi-emergjencash/20%Monthly2020-10-13T14:03:13+00:00
https://sigal.com.al/vrap-ne-kohe-te-keqe/20%Monthly2020-10-12T12:16:43+00:00
https://sigal.com.al/8-keshilla-per-parapergatitjen-e-biznesit-tuaj-kunder-stuhive/20%Monthly2020-10-05T10:06:14+00:00
https://sigal.com.al/mjekesia-alternative-akuapuntura-gjipera-per-dhimbjet/20%Monthly2020-10-05T10:00:16+00:00
https://sigal.com.al/teknologjia-dhe-inovacioni-ne-sektorin-e-sigurimeve/20%Monthly2020-10-02T12:38:06+00:00
https://sigal.com.al/si-te-pergatisni-nje-plan-per-biznesin-tuaj/20%Monthly2020-09-30T09:49:11+00:00
https://sigal.com.al/ju-lutem-perqendrim/20%Monthly2020-09-28T09:21:06+00:00
https://sigal.com.al/udhezuesi-i-permbytjeve/20%Monthly2020-09-23T10:48:30+00:00
https://sigal.com.al/si-ta-pergatisni-makinen-tuaj-per-nje-udhetim-me-makine/20%Monthly2020-09-22T11:58:29+00:00
https://sigal.com.al/udhezues-per-udhetimin-ne-kohen-e-pandemise-covid-19/20%Monthly2020-09-22T11:26:05+00:00
https://sigal.com.al/7-sekretet-e-produktivitetit-dhe-te-organizimit-te-kohes-qe-mund-tju-kene-shpetuar/20%Monthly2020-09-14T09:55:54+00:00
https://sigal.com.al/tendencat-e-reja-teknologjike-qe-do-te-ndryshojne-menyren-se-si-ne-punojme/20%Monthly2020-09-14T09:54:56+00:00
https://sigal.com.al/vlera-e-kalimit-ne-virtual/20%Monthly2020-09-14T09:44:25+00:00
https://sigal.com.al/3-tendencat-kryesore-qe-duhet-te-konsiderojne-te-gjithe-siguruesit/20%Monthly2020-09-14T09:42:19+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-2-dixhitalizimi-ne-sektorin-e-ri-sigurimit-sfidat-kyce/20%Monthly2020-09-14T09:38:07+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-1-dixhitalizimi-ne-sektorin-e-ri-sigurimit-sfidat-kyce/20%Monthly2020-09-14T09:35:48+00:00
https://sigal.com.al/kthimi-ne-shkolle-forcimi-i-sistemit-imunitar-te-femijeve/20%Monthly2020-09-10T08:02:05+00:00
https://sigal.com.al/sa-te-shendetshme-jane-lengjet-e-frutave-dhe-te-perimeve/20%Monthly2020-09-10T07:59:29+00:00
https://sigal.com.al/cfare-e-ben-me-te-lehte-shpernguljen/20%Monthly2020-09-08T07:12:26+00:00
https://sigal.com.al/si-tia-lehtesoni-femijeve-fillimin-e-shkolles/20%Monthly2020-09-01T09:03:48+00:00
https://sigal.com.al/ndryshimi-i-shkolles-pa-frike/20%Monthly2020-09-01T09:02:14+00:00
https://sigal.com.al/si-te-krahasoni-ofertat-e-sigurimit-te-shtepise/20%Monthly2020-08-27T11:57:33+00:00
https://sigal.com.al/si-percaktohen-primet-e-sigurimit/20%Monthly2020-08-27T11:54:28+00:00
https://sigal.com.al/sa-shume-sigurim-prone-me-nevojitet/20%Monthly2020-08-27T11:51:47+00:00
https://sigal.com.al/cfare-eshte-perfituesi-i-sigurimit-te-jetes/20%Monthly2020-08-26T09:31:09+00:00
https://sigal.com.al/10-keshilla-per-prinderit-me-femije-mbipeshe/20%Monthly2020-08-26T09:29:19+00:00
https://sigal.com.al/perse-eshte-muzika-kaq-e-shendetshme/20%Monthly2020-08-20T13:16:25+00:00
https://sigal.com.al/kendimi-i-shendetshem-vershimi-i-hormonit-te-lumturise-dhe-te-perkedheljeve/20%Monthly2020-08-20T13:14:47+00:00
https://sigal.com.al/keshilla-praktike-cfare-duhet-te-keni-parasysh-perpara-se-te-blini-nje-shtepi/20%Monthly2020-08-20T06:43:17+00:00
https://sigal.com.al/4-perdorimet-e-perfitimeve-te-sigurimit-te-jetes/20%Monthly2020-08-20T06:41:17+00:00
https://sigal.com.al/si-te-fitoni-nje-kooridinim-me-te-mire/20%Monthly2020-08-20T06:38:50+00:00
https://sigal.com.al/shmangini-keto-gabime-te-zakonshme-financiare/20%Monthly2020-08-18T07:16:40+00:00
https://sigal.com.al/si-te-krijoni-buxhetin-tuaj-te-pare/20%Monthly2020-08-18T07:14:43+00:00
https://sigal.com.al/grackat-e-levizjes-nga-puna-ne-shtepi/20%Monthly2020-08-18T07:11:18+00:00
https://sigal.com.al/6-keshilla-per-nje-pamje-sa-me-te-shendetshme/20%Monthly2020-08-17T06:56:14+00:00
https://sigal.com.al/relaksohuni-me-te-vertete-kur-jeni-me-pushime/20%Monthly2020-08-13T07:02:25+00:00
https://sigal.com.al/keshilla-per-mirembajtjen-e-makines-ne-forme-te-mire/20%Monthly2020-08-24T08:48:17+00:00
https://sigal.com.al/cfare-duhet-te-keni-parasysh-perpara-se-te-blini-nje-makine-te-perdorur/20%Monthly2020-08-13T07:02:16+00:00
https://sigal.com.al/11-pyetje-qe-duhet-tia-beni-pronarit-te-shtepise-perpara-se-ta-merrni-me-qira/20%Monthly2020-08-13T07:02:12+00:00
https://sigal.com.al/praktikat-e-gjelbra-financiare-per-biznesin-tuaj/20%Monthly2020-08-13T07:02:08+00:00
https://sigal.com.al/5-keshilla-si-te-flini-mire-pavaresisht-vapes/20%Monthly2020-08-13T07:02:04+00:00
https://sigal.com.al/10-keshilla-te-rendesishme-kur-udhetoni-me-femije/20%Monthly2020-08-10T14:20:19+00:00
https://sigal.com.al/3-keshilla-si-ta-mbroni-shtepine-kur-jeni-me-pushime/20%Monthly2020-08-10T14:19:40+00:00
https://sigal.com.al/disa-keshilla-praktike-se-si-mund-te-kurseni-me-shume/20%Monthly2020-07-30T07:07:01+00:00
https://sigal.com.al/shendeti-ndryshe-cfare-eshte-aftesia-riperteritese/20%Monthly2020-07-30T07:07:01+00:00
https://sigal.com.al/maskat-perse-duhet-ti-kushtoni-rendesi-tani/20%Monthly2020-07-30T07:07:02+00:00
https://sigal.com.al/cfare-do-te-thote-plakje-vitale/20%Monthly2020-07-30T07:07:02+00:00
https://sigal.com.al/6-pergjigje-te-thjeshta-mbi-sigurimin-e-shtepise/20%Monthly2021-01-28T12:39:45+00:00
https://sigal.com.al/uji-eliksiri-i-jetes/20%Monthly2020-07-23T07:50:33+00:00
https://sigal.com.al/atlete-me-shtroje-te-zgjuara/20%Monthly2020-07-23T07:50:40+00:00
https://sigal.com.al/shendeti-ndryshe-mbeshtetja-tek-burimet-e-brendshme/20%Monthly2020-07-23T07:50:52+00:00
https://sigal.com.al/5-strategji-per-nje-vetbesim-me-te-madh-une-mund-tia-dal/20%Monthly2020-07-23T07:50:59+00:00
https://sigal.com.al/rruges-drejt-2040/20%Monthly2020-07-15T07:58:35+00:00
https://sigal.com.al/e-ardhmja-e-drejtimit-te-industrise-automotive-ne-duart-e-apple-google-dhe-uber/20%Monthly2020-07-15T07:58:42+00:00
https://sigal.com.al/smartfoni-juaj-do-tjua-sjelle-makinen-tek-dera-ne-pak-minuta-fillimi-i-fundit-te-makinave-personale/20%Monthly2020-07-15T07:59:23+00:00
https://sigal.com.al/automjetet-autonome/20%Monthly2020-07-15T07:59:14+00:00
https://sigal.com.al/ndryshimi-i-modeleve-te-zoterimit-te-makinave/20%Monthly2020-07-15T07:59:06+00:00
https://sigal.com.al/ju-pelqen-qe-ta-ngisni-vet-makinen-tuaj/20%Monthly2020-07-15T07:58:58+00:00
https://sigal.com.al/si-te-jemi-te-sigurt-ne-kuzhine/20%Monthly2020-07-15T07:58:52+00:00
https://sigal.com.al/receta-mengjesi-per-me-shume-energji/20%Monthly2020-07-13T13:23:43+00:00
https://sigal.com.al/zbrazini-te-gjitha/20%Monthly2020-07-13T13:23:49+00:00
https://sigal.com.al/shijimi-i-mishit-lufta-ne-pjate/20%Monthly2020-07-13T13:23:56+00:00
https://sigal.com.al/nje-dremitje-per-me-shume-fuqi/20%Monthly2020-07-13T13:24:05+00:00
https://sigal.com.al/ngjisni-shkallet-dhe-gradualisht-do-te-ndjeheni-me-ne-forme/20%Monthly2020-07-13T13:24:14+00:00
https://sigal.com.al/ne-shume-meditim-ne-jeten-tuaj-te-perditshme/20%Monthly2020-07-13T13:24:21+00:00
https://sigal.com.al/mbrojtja-kunder-krimit-kibernetik-7-keshilla-te-shpejta/20%Monthly2020-07-13T13:24:28+00:00
https://sigal.com.al/cfare-eshte-keqperdorimi-i-te-dhenave/20%Monthly2020-07-13T13:24:36+00:00
https://sigal.com.al/rikarikoni-shendetin-tuaj-me-hiking-ne-male/20%Monthly2020-07-13T13:24:57+00:00
https://sigal.com.al/a-me-nevojitet-me-te-vertete-sigurimi-i-shtepise/20%Monthly2020-07-13T13:25:10+00:00
https://sigal.com.al/e-verteta-rreth-sigurimit-nga-termeti/20%Monthly2020-07-10T07:29:39+00:00
https://sigal.com.al/8-keshilla-te-shendetshme-mbi-hiking-per-parandalimin-e-demtimeve/20%Monthly2020-07-10T07:29:32+00:00
https://sigal.com.al/mesi-jeta-eshte-me-e-mire-me-nje-qendrim-te-mire/20%Monthly2020-07-10T07:29:22+00:00
https://sigal.com.al/ne-forme-per-pushime-verore-ne-mal/20%Monthly2020-07-10T07:29:13+00:00
https://sigal.com.al/si-te-blini-nje-sigurim-te-perballueshem-online-per-shtepine-tuaj/20%Monthly2020-07-09T07:42:59+00:00
https://sigal.com.al/koha-eshte-para-cfare-do-te-thote-kjo-ne-te-vertete/20%Monthly2020-07-09T07:43:06+00:00
https://sigal.com.al/ushtrimet-e-kujteses-levizjet-ju-bejne-te-zgjuar/20%Monthly2020-07-06T12:54:08+00:00
https://sigal.com.al/dieta-mendore/20%Monthly2020-07-06T12:54:08+00:00
https://sigal.com.al/pedalimi-si-ta-beni-sic-duhet/20%Monthly2020-07-06T12:54:09+00:00
https://sigal.com.al/rruget-dhe-autostradat-e-zgjuara/20%Monthly2020-06-24T11:09:28+00:00
https://sigal.com.al/makinat-autonome-dhe-rruget-e-zgjuara/20%Monthly2020-06-24T11:09:29+00:00
https://sigal.com.al/makinat-elektrike-dhe-energjia-e-rinovueshme/20%Monthly2020-06-24T11:09:29+00:00
https://sigal.com.al/peisazhi-i-ri-urban-nje-realitet/20%Monthly2020-06-24T11:09:30+00:00
https://sigal.com.al/e-ardhmja-e-levizshmerise-dhe-nevoja-per-siguri/20%Monthly2020-06-24T11:09:31+00:00
https://sigal.com.al/ngritja-nga-shtrati-ne-mengjes/20%Monthly2020-06-24T09:18:57+00:00
https://sigal.com.al/keshilla-si-ta-freskoni-apartamentin-ne-vere/20%Monthly2020-06-24T09:18:57+00:00
https://sigal.com.al/keshilla-per-te-nxehtin-si-ta-mbajme-koken-te-fresket/20%Monthly2020-06-24T09:18:58+00:00
https://sigal.com.al/pedalimi-ne-menyre-te-sigurt/20%Monthly2020-06-24T09:18:58+00:00
https://sigal.com.al/demtimi-nga-zjarri/20%Monthly2020-06-22T14:03:08+00:00
https://sigal.com.al/covid-19-katastrofat-natyrore-dhe-efektet-ne-ekonomi/20%Monthly2023-03-27T11:15:59+00:00
https://sigal.com.al/me-mire-ne-forme-sesa-semure-si-e-ndihmon-sporti-sistemin-imunitar/20%Monthly2020-06-19T13:13:48+00:00
https://sigal.com.al/llamba-drite-smart-show-me-drita-per-shtepine-tuaj/20%Monthly2020-06-19T08:05:59+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-7-e-fundit-peggy-guggenheim-e-varur-nga-arti/20%Monthly2020-06-17T08:47:04+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-6-peggy-guggenheim-e-varur-nga-arti/20%Monthly2020-06-17T08:46:50+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-5-peggy-guggenheim-e-varur-nga-arti/20%Monthly2020-06-17T08:46:37+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-4-peggy-guggenheim-e-varur-nga-arti/20%Monthly2020-06-17T08:46:24+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-3-peggy-guggenheim-e-varur-nga-arti/20%Monthly2020-06-17T08:46:04+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-2-peggy-guggenheim-e-varur-nga-arti/20%Monthly2020-06-17T08:45:51+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-1-peggy-guggenheim-e-varur-nga-arti/20%Monthly2020-06-17T08:45:16+00:00
https://sigal.com.al/ngritja-e-sherbimeve-te-teleshendetesise-sherbimi-me-i-ri-i-sigal-uniqa-group-austria-telefono-nje-mjek/20%Monthly2020-06-19T08:25:53+00:00
https://sigal.com.al/cfare-lloji-sigurimi-biznesi-me-nevojitet/20%Monthly2020-06-15T14:21:56+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-10-arti-subjekti-zejet-dhe-dhe-mjetet-e-reja-te-komunikimit/20%Monthly2020-06-15T13:14:29+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-9-a-eshte-kjo-art-shkon-ne-gjykate/20%Monthly2020-06-15T13:14:22+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-8-vlera-e-artit/20%Monthly2020-06-15T13:00:34+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-7-arti-si-pergjigjje/20%Monthly2020-06-15T12:57:03+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-6-arti-dhe-teoria/20%Monthly2020-06-15T12:55:24+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-5-ndryshimi-i-qasjeve-ndaj-artit-ne-shekullin-e-xx-te/20%Monthly2020-06-15T12:52:46+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-4-arti-si-imagjinate/20%Monthly2020-06-15T13:17:58+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-3-cfare-eshte-art-i-mire/20%Monthly2020-06-15T12:50:27+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-1-2-cfare-eshte-arti/20%Monthly2020-06-15T12:43:40+00:00
https://sigal.com.al/pjesa-11-nje-histori-e-shkurter-e-artit-perendimor-idete-dhe-tematikat/20%Monthly2020-06-15T12:32:15+00:00
https://sigal.com.al/njoftim-i-rendesishem-i-sigal-uniqa-group-austria/20%Monthly2023-03-27T11:15:03+00:00
https://sigal.com.al/sistemimi-i-shtepise-dhe-i-dollapeve-per-nje-jete-me-te-mire/20%Monthly2020-06-18T07:16:44+00:00
https://sigal.com.al/si-ti-bejme-shtepite-te-sigurta-per-femijet/20%Monthly2020-06-12T09:13:11+00:00
https://sigal.com.al/shkrimi-i-lire-te-shkruash-ne-menyre-te-lire/20%Monthly2020-06-22T07:42:02+00:00
https://sigal.com.al/sa-afer-duhet-te-jemi-ne-nje-marredhenie/20%Monthly2020-06-12T09:09:07+00:00
https://sigal.com.al/pak-me-shume-te-kujdesshem-cdo-dite/20%Monthly2020-06-12T09:06:48+00:00
https://sigal.com.al/z-avni-ponari-vleresohet-ceo-revolucionar-per-2020/20%Monthly2023-03-27T11:15:25+00:00
https://sigal.com.al/rendesia-e-edukimit-financiar-sigurimeve-ne-nje-epoke-dixhitale-2/20%Monthly2020-06-19T08:29:28+00:00
https://sigal.com.al/sigurimet-e-domosdoshme-te-pikave-te-karburantit-dhe-te-gazit/20%Monthly2020-10-28T14:22:31+00:00
https://sigal.com.al/te-kursesh-per-pension-nuk-eshte-lluks-por-domosdoshmeri/20%Monthly2020-06-03T11:49:39+00:00
https://sigal.com.al/perse-eshte-planifikimi-i-pensionit-i-rendesishem-per-grate/20%Monthly2020-06-09T13:16:50+00:00
https://sigal.com.al/investo-ne-rini-dhe-mos-i-ndrysho-marshet-e-jetes-as-ne-pleqeri/20%Monthly2021-11-25T09:15:27+00:00
https://sigal.com.al/njoftim-per-klientet-e-fondit-te-pensioneve-sigal-life-uniqa-group-austria/20%Monthly2023-03-27T11:14:17+00:00
https://sigal.com.al/dicka-me-shume-mbi-blerjet-online/20%Monthly2020-05-22T13:54:04+00:00
https://sigal.com.al/publikohet-raporti-financiar-dhe-i-aftesise-paguese-te-uniqa-2019/20%Monthly2023-03-27T12:07:54+00:00
https://sigal.com.al/5-sigurimet-e-domosdoshme-per-biznesin/20%Monthly2020-05-20T14:38:47+00:00
https://sigal.com.al/teknikat-kryesore-te-trajtimit-fizioterapeutik/20%Monthly2020-05-20T14:22:40+00:00
https://sigal.com.al/panxhari-superushqim/20%Monthly2020-05-20T13:37:55+00:00
https://sigal.com.al/si-te-relaksoni-vetveten/20%Monthly2020-05-20T13:29:08+00:00
https://sigal.com.al/trajnimi-kardio-ne-shtepi/20%Monthly2020-05-20T13:10:17+00:00
https://sigal.com.al/terapia-me-vale-shoku/20%Monthly2020-05-21T07:21:23+00:00
https://sigal.com.al/te-gjelbra-dhe-moderne-keto-pajisje-e-bejne-kopshtarine-me-te-lehte/20%Monthly2020-05-19T11:03:24+00:00
https://sigal.com.al/sa-larg-mund-te-shkoj-me-nje-makine-elektrike/20%Monthly2020-05-19T10:58:26+00:00
https://sigal.com.al/mjekesia-gjinore-modeli-shendetesor-bio-psiko-social/20%Monthly2020-05-19T10:53:54+00:00
https://sigal.com.al/cdo-gje-qe-duhet-te-dini-per-fizioterapine/20%Monthly2020-05-19T10:44:32+00:00
https://sigal.com.al/terapia-me-lazer/20%Monthly2020-05-15T14:38:18+00:00
https://sigal.com.al/bashkebisedimet-me-divan-maria-callas-volumi-1-pjesa-4-5-1968-nga-lord-harewood/20%Monthly2020-06-17T08:37:07+00:00
https://sigal.com.al/bashkebisedimet-me-divan-maria-callas-volumi-1-pjesa-3-1968-nga-lord-harewood/20%Monthly2020-06-17T08:37:03+00:00
https://sigal.com.al/bashkebisedimet-me-divan-maria-callas-volumi-1-pjesa-2-1968-nga-lord-harewood/20%Monthly2020-06-17T08:36:57+00:00
https://sigal.com.al/bashkebisedimet-me-divan-maria-callas-volumi-1-pjesa-1-1968-nga-lord-harewood/20%Monthly2020-06-17T08:36:46+00:00
https://sigal.com.al/fuqia-e-mirenjohjes/20%Monthly2020-05-15T13:41:20+00:00
https://sigal.com.al/cfare-eshte-fizioterapia/20%Monthly2023-03-27T11:32:32+00:00
https://sigal.com.al/tendenca-2-ndryshimet-klimaterike-megatrendet-e-shekullit-te-21-te/20%Monthly2020-05-15T13:52:31+00:00
https://sigal.com.al/tendenca-1-shperthimi-asimetrik-i-popullsise-se-botes-megatrendet-e-shekullit-te-21-te/20%Monthly2020-05-13T08:21:24+00:00
https://sigal.com.al/megatrendet-e-shekullit-te-21-te/20%Monthly2020-05-13T08:19:05+00:00
https://sigal.com.al/plani-anti-polen-si-funksionon-vrapi-per-personat-qe-vuajne-nga-alergjite/20%Monthly2020-05-13T08:15:43+00:00
https://sigal.com.al/si-te-mbeshtesni-bizneset-lokale/20%Monthly2020-05-13T08:12:55+00:00
https://sigal.com.al/nje-shetpize-e-vogel-dhe-e-rehatshme/20%Monthly2020-05-15T14:28:46+00:00
https://sigal.com.al/hotelet-kapsula-dy-metra-katrore-rehati/20%Monthly2020-05-13T08:02:15+00:00
https://sigal.com.al/perse-perdoren-ultratingujt-ne-mjekesi/20%Monthly2020-05-12T13:13:29+00:00
https://sigal.com.al/ndal-ndryshimeve-klimaterike-ndermjet-pemeve-artificiale-dhe-pasqyrave-gjigande/20%Monthly2020-05-11T16:04:33+00:00
https://sigal.com.al/cfare-eshte-hernia-diskale/20%Monthly2020-08-11T08:42:03+00:00
https://sigal.com.al/grabitqaret-e-nates-1942-te-edward-hopper/20%Monthly2020-06-17T08:36:40+00:00
https://sigal.com.al/cfare-eshte-tradhetia-e-imazheve-e-rene-magritte/20%Monthly2020-06-17T08:36:20+00:00
https://sigal.com.al/studim-per-nje-pape/20%Monthly2020-06-17T08:36:30+00:00
https://sigal.com.al/5-minuta-shpjegim-mbi-funerailles-te-liszt/20%Monthly2020-06-17T08:36:35+00:00
https://sigal.com.al/5-minuta-shpjegim-mbi-koncertin-per-piano-nr-1-te-brahms/20%Monthly2020-06-17T08:36:26+00:00
https://sigal.com.al/5-minuta-shpjegim-mbi-koncertin-e-fundit-per-piano-nr-23-te-mozart/20%Monthly2020-06-17T08:36:11+00:00
https://sigal.com.al/cfare-eshte-aparatura-e-diatermise/20%Monthly2020-05-08T08:01:40+00:00
https://sigal.com.al/gatimi-me-femijet-mami-sot-do-gatuaj-une/20%Monthly2020-05-08T06:38:57+00:00
https://sigal.com.al/cfare-eshte-paraliza-cerebrale-foshnjore/20%Monthly2020-05-07T09:58:52+00:00
https://sigal.com.al/kendi-mjekesor-per-femijet/20%Monthly2020-05-06T07:08:48+00:00
https://sigal.com.al/si-te-beni-fitness-me-vet-peshen-e-trupit-tuaj/20%Monthly2020-05-06T07:09:01+00:00
https://sigal.com.al/koha-per-te-marre-fryme-thelle-per-cfare-ka-nevoje-sistemi-yne-imunitar-urgjent/20%Monthly2020-05-06T07:09:01+00:00
https://sigal.com.al/menaxhimi-i-energjise-dhe-kontrollit-mjedisor-te-shtepive-te-zgjuara/20%Monthly2020-05-04T13:04:11+00:00
https://sigal.com.al/te-jetosh-me-robote/20%Monthly2020-05-04T13:03:27+00:00
https://sigal.com.al/jetesa-ne-nje-shtepi-te-zgjuar-te-vitit-2040/20%Monthly2020-05-04T13:03:27+00:00
https://sigal.com.al/rruges-per-ne-vitin-2040-2/20%Monthly2020-05-04T13:03:28+00:00
https://sigal.com.al/rruges-per-ne-vitin-2040/20%Monthly2020-05-04T13:03:29+00:00
https://sigal.com.al/praktikat-me-te-mira-si-te-qendroni-te-sigurt-dhe-te-shendetshem-kur-punoni-ne-distance-nga-shtepia/20%Monthly2020-05-04T12:27:41+00:00
https://sigal.com.al/5-minuta-shpjegim-mbi-estampes-2-mbremjet-ne-granada-te-debussy-t/20%Monthly2020-06-17T08:35:44+00:00
https://sigal.com.al/5-minuta-shpjegim-mbi-estampes-1-pagodes-kina-te-debussy-t/20%Monthly2020-06-17T08:35:30+00:00
https://sigal.com.al/5-minuta-shpjegim-mbi-estampes-3-kopshtet-nen-shi-te-debussy-t/20%Monthly2020-06-17T08:35:57+00:00
https://sigal.com.al/miti-i-prometeut/20%Monthly2020-06-17T08:36:52+00:00
https://sigal.com.al/miti-i-ikarit-dhe-dedalit/20%Monthly2020-06-17T08:35:51+00:00
https://sigal.com.al/historia-e-gondoles-veneciane/20%Monthly2020-06-17T08:35:15+00:00
https://sigal.com.al/frida-kahlo-gruaja-pas-legjendes/20%Monthly2020-06-17T08:35:35+00:00
https://sigal.com.al/udhetime-ekzotike-pranverore-ne-mars/20%Monthly2020-05-01T08:15:59+00:00
https://sigal.com.al/udhetime-ekzotike-deri-ne-hene/20%Monthly2020-05-01T08:16:00+00:00
https://sigal.com.al/udhetimi-ajror-dhe-kujdesi-ndaj-mjedisit/20%Monthly2020-05-01T08:16:00+00:00
https://sigal.com.al/udhetimet-lokale-ne-destinacion/20%Monthly2020-05-01T08:16:00+00:00
https://sigal.com.al/turizmi-dhe-teknologjia-e-perkthimit-ne-cast/20%Monthly2020-05-01T08:16:01+00:00
https://sigal.com.al/drejt-udhetimeve-te-qendrueshme-dhe-te-pergjegjshme-ndaj-mjedisit/20%Monthly2020-05-01T08:16:01+00:00
https://sigal.com.al/si-te-ulim-ankthin-gjate-covid-19/20%Monthly2020-04-30T13:37:24+00:00
https://sigal.com.al/teleshendetesia-dhe-telemjekesia-ne-kohen-e-covid-19/20%Monthly2020-04-30T13:50:48+00:00
https://sigal.com.al/5-minuta-mbi-clair-de-luna-te-debussy/20%Monthly2020-04-30T11:13:01+00:00
https://sigal.com.al/shkelqimi-kaotik-i-artistit-jean-michel-basquiat/20%Monthly2020-04-30T07:42:17+00:00
https://sigal.com.al/miti-i-kupidit-dhe-psikikes/20%Monthly2020-06-17T08:35:10+00:00
https://sigal.com.al/5-minuta-shpjegim-mbi-baladen-nr-1-te-chopin-it/20%Monthly2020-06-17T08:35:04+00:00
https://sigal.com.al/historia-e-baletit/20%Monthly2020-06-17T08:34:58+00:00
https://sigal.com.al/argetimi-ne-bord/20%Monthly2020-04-28T12:01:37+00:00
https://sigal.com.al/udhetime-me-anije-edhe-me-luksoze-me-aventuroze-dhe-me-te-gjelbra/20%Monthly2020-04-28T11:58:44+00:00
https://sigal.com.al/udhetimet-nderkombetare-me-tren/20%Monthly2020-04-28T11:43:02+00:00
https://sigal.com.al/udhetimet-e-se-ardhmes-dhe-realiteti-i-zmadhuar/20%Monthly2020-04-28T11:43:03+00:00
https://sigal.com.al/nuk-ka-me-justifikime-zbatoni-me-sukses-vendimet-e-shendetshme/20%Monthly2020-04-28T08:23:22+00:00
https://sigal.com.al/guernica-perse-eshte-kjo-pikture-kaq-shokuese/20%Monthly2020-06-17T08:33:40+00:00
https://sigal.com.al/perse-ka-rendesi-e-bukura/20%Monthly2020-06-17T08:33:30+00:00
https://sigal.com.al/5-minuta-shpjegim-mbi-nokturnen-nr-27-te-chopin-it/20%Monthly2020-06-17T08:33:23+00:00
https://sigal.com.al/5-minuta-shpjegim-mbi-sonaten-e-henes-te-beethoven-it/20%Monthly2020-04-24T09:48:15+00:00
https://sigal.com.al/si-linden-poemat-e-dashurise/20%Monthly2020-06-17T08:33:17+00:00
https://sigal.com.al/shtepi-moj-e-zgjuara-shtepi/20%Monthly2020-04-24T09:48:16+00:00
https://sigal.com.al/argetimi-i-femijeve-ne-shtepi/20%Monthly2020-04-23T11:32:00+00:00
https://sigal.com.al/a-jane-pese-revolucionet-e-ndodhura-ne-kujdesin-shendetesor-nje-zgjidhje-ndaj-vet-krizes-se-kujdesit-shendetesor/20%Monthly2020-04-23T11:32:01+00:00
https://sigal.com.al/pervoja-e-pasagjereve-te-ajrit/20%Monthly2020-04-23T11:32:01+00:00
https://sigal.com.al/planifikimi-i-udhetimeve-turizmi-real-dhe-turizmi-virtual/20%Monthly2020-04-23T11:32:02+00:00
https://sigal.com.al/pervoja-e-check-in-it/20%Monthly2020-04-23T11:32:02+00:00
https://sigal.com.al/si-te-degjosh-muzike/20%Monthly2020-06-17T08:33:11+00:00
https://sigal.com.al/e-ardhmja-e-pervojave-te-udhetimit-dhe-ndryshimi-i-natyres-se-turizmit/20%Monthly2020-04-22T12:26:47+00:00
https://sigal.com.al/mbrojtja-e-klimes-si-mund-te-kontribuoje-cdo-individ-ndaj-mbrojtjes-se-klimes/20%Monthly2020-04-22T12:26:47+00:00
https://sigal.com.al/bukuri-prej-se-largu/20%Monthly2020-06-17T08:33:04+00:00
https://sigal.com.al/i-dashur-spinaq-jeshil/20%Monthly2020-04-22T07:44:23+00:00
https://sigal.com.al/krijmtaria-kur-nevoja-ju-ben-shpikes/20%Monthly2020-04-21T06:58:28+00:00
https://sigal.com.al/si-ju-ndihmon-arti-ne-permiresimin-e-aftesive-analitike/20%Monthly2020-06-17T08:33:00+00:00
https://sigal.com.al/rritja-e-kerkeses-per-kujdes-shendetesor-po-rritet-me-shpejt-sesa-furnizimi-me-doktore/20%Monthly2020-04-20T09:41:09+00:00
https://sigal.com.al/si-po-riformesesohet-mjekesia-nga-plakja-e-shpejte-e-popullsise-ne-boten-e-zhvilluar/20%Monthly2020-04-20T09:41:10+00:00
https://sigal.com.al/las-meninas-perse-eshte-kaq-magjepsese-kjo-pikture/20%Monthly2020-06-17T08:32:55+00:00
https://sigal.com.al/te-jetosh-ne-nje-keshtjelle-dixhitale/20%Monthly2020-04-17T11:53:54+00:00
https://sigal.com.al/ekspresionizmi-abstrakt/20%Monthly2020-04-17T07:54:13+00:00
https://sigal.com.al/kuptimet-e-shumta-te-statujes-se-davidit-te-michelangelo-s/20%Monthly2020-06-17T08:32:48+00:00
https://sigal.com.al/keto-jane-kohe-krizash-sfiduese/20%Monthly2023-03-27T12:07:04+00:00
https://sigal.com.al/shtepite-e-mes-shekullit-te-21-te/20%Monthly2020-04-14T11:50:38+00:00
https://sigal.com.al/ndryshimi-i-marredhenies-doktor-pacient/20%Monthly2020-04-14T11:27:12+00:00
https://sigal.com.al/korrektimi-gjenetik/20%Monthly2020-04-14T11:27:12+00:00
https://sigal.com.al/sekuenca-e-adn-se-dhe-foshnjat-e-porsalindura/20%Monthly2020-04-18T09:24:02+00:00
https://sigal.com.al/si-do-te-ndikoje-realizimi-i-sekuencave-te-adn-se-ne-parashikueshmerine-e-sakte-te-shendetit-te-pacienteve-ne-te-ardhmen/20%Monthly2020-04-14T11:27:14+00:00
https://sigal.com.al/sekuenca-e-adn-se-per-trajtimin-e-kancerit/20%Monthly2020-04-14T11:27:14+00:00
https://sigal.com.al/nryshimi-nuk-do-te-jete-i-lehte-per-profesionin-e-mjekesise/20%Monthly2020-04-14T11:27:15+00:00
https://sigal.com.al/vajza-me-veth-perle-mona-liza-e-veriut/20%Monthly2020-06-17T08:32:42+00:00
https://sigal.com.al/si-e-ka-ndikuar-antikiteti-artin-modern/20%Monthly2020-06-17T08:32:37+00:00
https://sigal.com.al/impakti-i-inteligjences-artificiale/20%Monthly2020-04-11T10:22:14+00:00
https://sigal.com.al/mbledhja-e-te-dhenave-ambulatore/20%Monthly2020-04-11T10:22:14+00:00
https://sigal.com.al/realiteti-i-zmadhuar/20%Monthly2020-04-11T10:22:14+00:00
https://sigal.com.al/fishekzjarret-e-entuziazmit/20%Monthly2020-04-11T10:22:15+00:00
https://sigal.com.al/dolce-far-niente-ishuj-qetesie-ne-jeten-tuaj-te-perditshme/20%Monthly2020-04-11T10:22:15+00:00
https://sigal.com.al/nanoteknologjia-dhe-mjekesia/20%Monthly2020-04-10T08:31:36+00:00
https://sigal.com.al/dieta-e-perhershme-nje-ujevare-rinie-hani-me-pak-jetoni-me-gjate/20%Monthly2020-04-10T08:31:44+00:00
https://sigal.com.al/pini-caj-jeshil/20%Monthly2020-04-09T15:05:11+00:00
https://sigal.com.al/yoga-eshte-kaq-e-shendetshme/20%Monthly2020-04-09T15:05:22+00:00
https://sigal.com.al/kush-e-vendos-se-cfare-kuptimi-ka-arti-2/20%Monthly2020-06-17T08:32:03+00:00
https://sigal.com.al/kush-e-vendos-se-cfare-kuptimi-ka-arti/20%Monthly2020-04-09T10:13:45+00:00
https://sigal.com.al/perse-duhet-te-degjojme-kater-stinet-e-vivaldit/20%Monthly2020-06-17T08:31:49+00:00
https://sigal.com.al/penicilina-e-shekullit-te-21-te/20%Monthly2020-04-08T08:58:08+00:00
https://sigal.com.al/fuqia-transformuese-e-muzikes-klasike-ted-talk-shkurt-2008/20%Monthly2020-06-17T08:31:30+00:00
https://sigal.com.al/me-pak-stres-si-te-jeni-te-pranishem-ketu-dhe-tani/20%Monthly2020-04-08T08:58:09+00:00
https://sigal.com.al/te-vetmesuarit-ne-shtepi-koha-per-aftesi-te-reja/20%Monthly2020-04-06T11:01:48+00:00
https://sigal.com.al/pandemite-dhe-sigurimet/20%Monthly2023-03-27T12:06:51+00:00
https://sigal.com.al/si-te-behemi-me-te-forte-ne-kohe-krize/20%Monthly2020-04-02T10:03:54+00:00
https://sigal.com.al/mesi-i-jetes-pa-nje-krize/20%Monthly2020-04-01T09:55:53+00:00
https://sigal.com.al/plakja-cdo-njeri-eshte-nje-veper-arti/20%Monthly2020-04-01T08:30:36+00:00
https://sigal.com.al/koha-perpara-ekranit-helm-per-femijet/20%Monthly2020-03-31T13:10:50+00:00
https://sigal.com.al/ngritja-e-gjenerates-se-pacienteve-te-informuar/20%Monthly2020-03-26T11:05:54+00:00
https://sigal.com.al/mjekesia-dixhitale/20%Monthly2020-03-26T11:05:54+00:00
https://sigal.com.al/mjekesia-e-personalizuar-sipas-adn-se/20%Monthly2020-03-26T11:05:55+00:00
https://sigal.com.al/e-ardhmja-e-kujdesit-shendetesor-dhe-mireqenies/20%Monthly2020-03-26T11:05:55+00:00
https://sigal.com.al/mjekesia-e-personalizuar-sipas-te-dhenave-tuaja-personale/20%Monthly2020-03-26T11:05:56+00:00
https://sigal.com.al/crregullimet-e-gjumit/20%Monthly2020-03-26T11:05:57+00:00
https://sigal.com.al/argetimi-ne-shtepi-ne-vitin-2040/20%Monthly2020-03-25T15:06:36+00:00
https://sigal.com.al/si-do-ta-ndryshojne-transportin-urban-ndryshimet-klimaterike/20%Monthly2020-03-25T15:06:37+00:00
https://sigal.com.al/tendencat-e-fundit-qe-po-formesojne-te-ardhmen-e-levizshmerise/20%Monthly2020-03-25T15:06:37+00:00
https://sigal.com.al/planet-qeveritare-dhe-levizshmeria-e-se-ardhmes/20%Monthly2020-03-25T15:06:38+00:00
https://sigal.com.al/zero-vdekje-ne-rruge-ne-vendet-e-zhvilluara/20%Monthly2020-03-25T15:06:38+00:00
https://sigal.com.al/e-ardhmja-e-levizshmerise/20%Monthly2020-03-25T15:06:39+00:00
https://sigal.com.al/10-keshillat-me-te-rendesishme-si-te-mesojme-sa-me-lehte/20%Monthly2020-03-25T07:24:36+00:00
https://sigal.com.al/gjume-te-embel/20%Monthly2020-03-23T16:07:49+00:00
https://sigal.com.al/si-te-punoni-nga-shtepia-dhe-te-relaksoheni-me-efektivitet/20%Monthly2020-03-23T13:53:05+00:00
https://sigal.com.al/njoftim-nga-sigal-uniqa/20%Monthly2023-03-27T12:06:19+00:00
https://sigal.com.al/keshilla-te-shpejta-sigal/20%Monthly2020-03-17T16:37:24+00:00
https://sigal.com.al/cila-eshte-mosha-me-e-mire-per-te-filluar-planifikimin-per-pensionin/20%Monthly2020-03-10T11:32:56+00:00
https://sigal.com.al/cilat-jane-efektet-e-koronavirusit-mbi-sigurimin-tim/20%Monthly2020-03-09T07:49:53+00:00
https://sigal.com.al/gezuar-diten-nderkombetare-te-mesuesit/20%Monthly2020-03-09T07:40:10+00:00
https://sigal.com.al/gripi-perkundrejt-koronavirusit/20%Monthly2020-03-03T15:14:56+00:00
https://sigal.com.al/koncerti-i-orkestres-se-harqeve-te-sigal-uniqa-group-austria/20%Monthly2023-03-27T12:05:50+00:00
https://sigal.com.al/degjese-publike-zbatimi-praktik-i-objektivave-te-zhvillimit-te-qendrueshem-te-kombeve-te-bashkuara/20%Monthly2023-03-27T12:05:41+00:00
https://sigal.com.al/workshop-rajonal-per-trajtimin-e-demeve-motorrike/20%Monthly2023-03-27T12:05:27+00:00
https://sigal.com.al/21-vjet-sigal-uniqa-group-austria-kompania-me-e-madhe-dhe-me-e-besuar-e-sigurimeve/20%Monthly2023-03-27T12:04:22+00:00
https://sigal.com.al/interviste-e-z-andreas-brandstetter-drejtor-i-pergjithshem-i-uniqa-insurance-group-mbi-zhvillimet-me-te-fundit-te-grupit/20%Monthly2023-03-27T12:04:08+00:00
https://sigal.com.al/marin-mema-vleresohet-nga-sigal-uniqa-group-austria/20%Monthly2023-03-27T12:02:54+00:00
https://sigal.com.al/bravat-smart/20%Monthly2020-02-14T10:24:52+00:00
https://sigal.com.al/cfare-eshte-sigurimi-nga-katastrofat-natyrore/20%Monthly2020-02-14T10:22:22+00:00
https://sigal.com.al/cfare-ka-te-re-ne-robotiken-e-kirurgjise-se-zemres/20%Monthly2020-02-14T10:15:42+00:00
https://sigal.com.al/detox-i-dixhital-jam-offline/20%Monthly2020-02-14T10:13:40+00:00
https://sigal.com.al/fillo-te-kursesh-sa-me-heret/20%Monthly2020-02-14T10:10:19+00:00
https://sigal.com.al/kerkimet-2020-cfare-duhet-te-presim/20%Monthly2020-02-14T10:03:34+00:00
https://sigal.com.al/8-keshilla-me-shume-energji-me-pak-lodhje/20%Monthly2020-02-14T09:58:48+00:00
https://sigal.com.al/mos-e-humbisni-kot-ate-kohe-qe-mund-ta-perdorni-per-te-fjetur/20%Monthly2020-02-14T09:55:42+00:00
https://sigal.com.al/shtate-nga-perqasjet-me-te-reja-premtuese-ne-trajtimin-e-kancerit-shtate-nga-perqasjet-me-te-reja-premtuese-ne-trajtimin-e-kancerit/20%Monthly2020-02-14T09:51:51+00:00
https://sigal.com.al/udhezuesi-i-stuhive/20%Monthly2020-02-14T09:41:37+00:00
https://sigal.com.al/vera-e-kuqe-gezuar-shendet/20%Monthly2020-02-14T09:34:34+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-insurance-group-ku-ben-pjese-sigal-uniqa-group-austria-fuqizon-pozicionin-ne-evropen-qendrore-dhe-lindore/20%Monthly2023-03-27T12:02:23+00:00
https://sigal.com.al/koronavirusi/20%Monthly2020-02-07T14:21:30+00:00
https://sigal.com.al/sigal-uniqa-group-austria-shpallet-fituese-e-cmimit-te-filantropise-2019-ne-nivel-kombetar/20%Monthly2023-03-27T12:01:53+00:00
https://sigal.com.al/makinat-e-personalizuara-nje-automjet-te-gjitha-per-ju/20%Monthly2020-02-06T15:37:32+00:00
https://sigal.com.al/kater-teknologjite-e-reja-qe-do-te-ndryshojne-trajtimin-e-kancerit/20%Monthly2020-02-05T15:11:41+00:00
https://sigal.com.al/japonia-nderon-z-avni-ponari-me-dekoraten-e-larte/20%Monthly2023-03-27T12:01:35+00:00
https://sigal.com.al/sigurimi-nga-katrastrofat-natyrore/20%Monthly2023-03-27T12:01:24+00:00
https://sigal.com.al/zbulohet-super-qeliza-t-qe-mund-te-mposhte-te-gjitha-llojet-e-tumoreve/20%Monthly2020-01-29T14:55:46+00:00
https://sigal.com.al/9-keshilla-per-nje-gjume-te-mire-te-embel/20%Monthly2020-01-27T12:02:31+00:00
https://sigal.com.al/diabeti-i-llojit-2/20%Monthly2020-01-27T12:02:22+00:00
https://sigal.com.al/mbrojtja-nga-diabeti-per-nenen-dhe-femijen/20%Monthly2020-01-27T12:02:14+00:00
https://sigal.com.al/mite-dhe-fakte-rreth-vaksines-se-gripit/20%Monthly2020-01-27T12:02:07+00:00
https://sigal.com.al/shtepite-smart-a-jane-te-dhenat-e-mia-te-sigurta/20%Monthly2020-01-27T12:02:00+00:00
https://sigal.com.al/si-na-motivon-sporti/20%Monthly2020-01-27T12:01:52+00:00
https://sigal.com.al/ushtrimet-parandaluese-dhe-ushqyerja-kunder-osteoporozes-nese-do-te-qendroni-ne-vend-do-te-ndryshkeni/20%Monthly2020-01-27T12:01:45+00:00
https://sigal.com.al/si-te-sheroheni-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2020-01-27T12:01:36+00:00
https://sigal.com.al/cfare-eshte-gripi-me-saktesi/20%Monthly2020-01-27T12:01:25+00:00
https://sigal.com.al/keshilla-nga-krijimi-i-mjegulles-ne-brendesi-te-xhamave-te-makines-suaj/20%Monthly2020-01-27T12:01:16+00:00
https://sigal.com.al/a-i-keni-percaktuar-objektivat-tuaj-financiare-per-vitin-2020/20%Monthly2020-01-27T12:01:04+00:00
https://sigal.com.al/eshte-koha-te-krijoni-nje-plan-financiar-per-raste-emergjencash/20%Monthly2020-01-27T12:00:59+00:00
https://sigal.com.al/kamionet-autonom-nje-sherbim-si-me-magji/20%Monthly2020-03-05T09:33:22+00:00
https://sigal.com.al/drejtimi-autonom-i-makines-nje-robot-per-shofer/20%Monthly2020-01-27T12:00:44+00:00
https://sigal.com.al/akulli-i-zi/20%Monthly2020-01-27T11:40:36+00:00
https://sigal.com.al/eksperti-austriak-zhvilloni-tregun-e-sigurimeve-termeti-do-menaxhohej-pa-prekur-buxhetin-e-shtetit/20%Monthly2020-01-27T11:40:30+00:00
https://sigal.com.al/post-termet-26-nentor/20%Monthly2023-03-27T12:00:54+00:00
https://sigal.com.al/sigal-uniqa-group-austria-prane-klienteve-te-siguruar-nga-termeti/20%Monthly2023-03-27T12:00:29+00:00
https://sigal.com.al/post-termet-26-nentor-2019/20%Monthly2023-03-27T12:00:18+00:00
https://sigal.com.al/a-ja-vlen-kredia-pa-sigurimin-e-jetes/20%Monthly2021-10-20T10:52:22+00:00
https://sigal.com.al/transport-publik-pa-shofer-roboti-ne-autobuzin-tim/20%Monthly2020-01-27T11:39:20+00:00
https://sigal.com.al/bicikletat-elektrike-e-bikes-te-pedalosh-me-lehtesi/20%Monthly2020-01-27T11:39:03+00:00
https://sigal.com.al/tendencat-me-te-fundit-te-levizshmerise-taxi-ne-nje-smartfone/20%Monthly2020-01-27T11:37:20+00:00
https://sigal.com.al/a-eshte-degjimi-i-nje-libri-njesoj-si-leximi-i-tij/20%Monthly2020-01-27T11:37:06+00:00
https://sigal.com.al/taxi-nga-ajri/20%Monthly2020-01-27T11:36:50+00:00
https://sigal.com.al/keshilla-te-shpejta/20%Monthly2020-01-27T10:57:53+00:00
https://sigal.com.al/termostatet-smart/20%Monthly2020-01-27T10:56:54+00:00
https://sigal.com.al/5g-nje-vetetime-ne-internet/20%Monthly2020-01-27T10:56:35+00:00
https://sigal.com.al/drejt-dimrit/20%Monthly2020-01-27T10:56:17+00:00
https://sigal.com.al/cfare-nuk-dini-per-smoothies/20%Monthly2020-01-27T10:55:53+00:00
https://sigal.com.al/mish-in-vitro-shpetimi-i-klimes-nga-laboratori/20%Monthly2020-01-27T10:55:37+00:00
https://sigal.com.al/gjimnasike-per-syte-yoga-per-syte/20%Monthly2020-01-27T10:55:24+00:00
https://sigal.com.al/uje-me-nje-dallim-recetat-me-te-mira/20%Monthly2020-01-27T10:55:02+00:00
https://sigal.com.al/ushqim-per-trurin-te-hash-me-dhe-per-trurin/20%Monthly2020-01-27T10:54:41+00:00
https://sigal.com.al/perse-duhet-te-kujdesemi-kur-jemi-semure/20%Monthly2020-01-27T10:54:26+00:00
https://sigal.com.al/nje-zemer-nje-melci-nje-veshke-nga-nje-printer-3d/20%Monthly2020-01-27T10:54:11+00:00
https://sigal.com.al/klinika-levizese-sigal/20%Monthly2023-03-27T12:00:07+00:00
https://sigal.com.al/10000-hapa-ne-dite-te-ecesh-ben-mrekullira/20%Monthly2020-01-27T10:53:41+00:00
https://sigal.com.al/shtepi-nga-printera-3d-printim-i-shpejte-i-shtepise-suaj/20%Monthly2020-01-27T10:53:26+00:00
https://sigal.com.al/perse-te-pergatitemi-per-nje-aksident/20%Monthly2020-01-27T10:52:18+00:00
https://sigal.com.al/realiteti-virtual-jo-me-nje-loje/20%Monthly2020-01-27T10:52:06+00:00
https://sigal.com.al/ndihma-e-pare-cfare-duhet-te-beni-ne-rast-urgjence/20%Monthly2020-01-27T10:51:43+00:00
https://sigal.com.al/post-termet-permbytje-video/20%Monthly2019-10-22T09:30:12+00:00
https://sigal.com.al/mbro-veten-bej-check-up-in-sot/20%Monthly2020-01-27T10:51:23+00:00
https://sigal.com.al/rendesia-e-edukimit-financiar-sigurimeve-ne-nje-epoke-dixhitale/20%Monthly2020-01-27T10:51:08+00:00
https://sigal.com.al/avionet-elektrik-nje-zgjidhje-ekzotike-liza-ne-boten-e-cudirave-elektrike/20%Monthly2020-01-27T10:50:33+00:00
https://sigal.com.al/argetohuni-thjesht-relaksohuni/20%Monthly2020-01-27T10:50:11+00:00
https://sigal.com.al/duhet-te-bie-ne-peshe-ufffff/20%Monthly2020-01-27T10:49:32+00:00
https://sigal.com.al/e-makina-e-ardhmja-e-levizshmerise-elektrike-baterite-vs-baterive-me-hidrogjen/20%Monthly2020-01-27T10:49:18+00:00
https://sigal.com.al/29-arsyet-perse-duhet-te-zgjidhni-fondin-e-pensioneve-private-sigal-life-uniqa-group-austria/20%Monthly2020-01-27T10:48:54+00:00
https://sigal.com.al/en/sigal-uniqa-closer-to-its-customers/20%Monthly2019-10-03T09:34:50+00:00
https://sigal.com.al/en/sigal-uniqa-group-austria-company-basketball-club-sigal-prishtina-successful-cooperation-is-back-again/20%Monthly2019-10-03T08:22:27+00:00
https://sigal.com.al/investo-tani-ne-rini-dhe-mos-i-ndrysho-marshet-e-jetes-as-ne-pleqeri/20%Monthly2020-01-27T10:48:39+00:00
https://sigal.com.al/rikthehet-bashkepunimi-i-suksesshem-kompania-sigal-uniqa-group-austria-klubit-i-basketbollit-sigal-prishtina/20%Monthly2023-03-27T11:56:26+00:00
https://sigal.com.al/konkurs-arti-tema-sigurimet/20%Monthly2023-03-27T11:56:36+00:00
https://sigal.com.al/sigal-uniqa-prane-klienteve-te-saj/20%Monthly2023-03-27T11:56:51+00:00
https://sigal.com.al/kur-flet-natyra/20%Monthly2020-01-27T10:46:49+00:00
https://sigal.com.al/intervista-e-z-avni-ponari-per-emisionin-top-talk-ne-top-channel-24-shtator-2019-link/20%Monthly2023-03-27T11:57:20+00:00
https://sigal.com.al/en/sigal-uniqa-group-austria-mobilizes-its-field-experts-after-the-earthquake/20%Monthly2019-09-25T12:34:27+00:00
https://sigal.com.al/sigal-uniqa-group-austria-mobilizon-ekspertet-e-fushes-dhe-zbret-ne-terren/20%Monthly2023-03-27T11:57:45+00:00
https://sigal.com.al/post-termet/20%Monthly2023-03-27T11:58:09+00:00
https://sigal.com.al/en/what-should-you-do-before-down-and-after-the-earthquake/20%Monthly2019-09-24T13:22:35+00:00
https://sigal.com.al/cfare-duhet-te-beni-perpara-gjate-dhe-pas-termeteve/20%Monthly2020-01-27T10:45:42+00:00
https://sigal.com.al/en/tips-for-a-healthy-snack/20%Monthly2019-09-19T12:47:52+00:00
https://sigal.com.al/en/evening-rituals/20%Monthly2019-09-19T11:27:30+00:00
https://sigal.com.al/en/mothers-and-fathers-superheroes-of-real-life/20%Monthly2019-09-19T09:50:51+00:00
https://sigal.com.al/en/cellular-zombies-whats-happening/20%Monthly2019-09-19T08:07:04+00:00
https://sigal.com.al/en/a-brief-history-of-audiobooks/20%Monthly2020-02-10T12:18:14+00:00
https://sigal.com.al/cilat-ushqime-jane-me-te-shendetshme/20%Monthly2020-01-27T10:45:24+00:00
https://sigal.com.al/10-keshilla-per-te-perballuar-stresin/20%Monthly2020-01-27T10:45:09+00:00
https://sigal.com.al/7-hapat-e-nje-diete-te-shendetshme/20%Monthly2020-01-27T10:44:49+00:00
https://sigal.com.al/sporti-ne-fokusin-e-sigal-uniqa/20%Monthly2023-03-27T11:58:26+00:00
https://sigal.com.al/sigurimi-i-nxenesve-dhe-studenteve-nje-sfide-qe-prinderit-e-lene-pasdore/20%Monthly2020-01-27T10:44:29+00:00
https://sigal.com.al/siguroni-shtepine-tuaj-360-grade-2/20%Monthly2020-01-27T10:43:18+00:00
https://sigal.com.al/siguroni-shtepine-tuaj-360-grade/20%Monthly2020-01-27T10:42:58+00:00
https://sigal.com.al/sigurohuni-blini-online/20%Monthly2020-01-27T10:42:43+00:00
https://sigal.com.al/en/time-has-come-are-you-ready-to-return-to-school/20%Monthly2019-09-06T09:22:57+00:00
https://sigal.com.al/en/sensitive-call-for-securing-fuel-and-gas-points/20%Monthly2019-09-06T09:38:08+00:00
https://sigal.com.al/ushqimi-i-shendetshem-per-femijet/20%Monthly2020-01-27T10:42:22+00:00
https://sigal.com.al/keshilla-per-nje-snack-te-shendetshem/20%Monthly2020-01-27T10:42:06+00:00
https://sigal.com.al/ritualet-e-mbremjes/20%Monthly2020-01-27T10:41:49+00:00
https://sigal.com.al/mamate-dhe-baballaret-superheronjte-e-jetes-reale/20%Monthly2020-01-27T10:41:32+00:00
https://sigal.com.al/te-mesosh-eshte-argetuese/20%Monthly2020-01-27T10:41:03+00:00
https://sigal.com.al/zombiet-e-celulareve-cfare-po-ndodh/20%Monthly2020-01-27T10:39:38+00:00
https://sigal.com.al/etja-per-dije-nje-histori-e-shkurter-e-audiobooks/20%Monthly2020-01-27T10:39:23+00:00
https://sigal.com.al/erdhi-koha-a-jeni-gati-per-tu-kthyer-ne-shkolle/20%Monthly2020-01-27T10:38:59+00:00
https://sigal.com.al/thirrje-sensibilizuese-per-sigurimin-e-pikave-te-karburantit-dhe-te-gazit/20%Monthly2020-01-27T10:38:38+00:00
https://sigal.com.al/thirrje-sensibilizuese-per-qytetaret-shqiptar/20%Monthly2020-01-27T10:36:59+00:00
https://sigal.com.al/en/90-accidents-at-work-and-25-dead-first-6-months-2019/20%Monthly2019-08-26T12:26:17+00:00
https://sigal.com.al/90-aksidente-ne-pune-dhe-25-te-vdekur-6-muajt-e-pare-2019/20%Monthly2020-01-27T10:35:48+00:00
https://sigal.com.al/en/do-you-know-that-facts-and-figures-about-education-in-albania/20%Monthly2019-08-21T09:23:59+00:00
https://sigal.com.al/6112/20%Monthly2020-01-27T10:35:32+00:00
https://sigal.com.al/en/smart-cities-how-cities-cope-with-climate-change/20%Monthly2019-08-19T14:48:17+00:00
https://sigal.com.al/qytete-smart-si-perballen-qytetet-me-zgjuarsi-ndaj-ndryshimeve-klimaterike/20%Monthly2020-01-27T10:35:11+00:00
https://sigal.com.al/u-semure-naten-apo-ne-fundjave-sigal-uniqa-ofron-ndihme-mjekesore-fale-bashkepunimit-me-klinikat-private-ne-kohe-rekord/20%Monthly2020-01-27T10:34:42+00:00
https://sigal.com.al/en/how-many-more-road-accidents-in-albania-are-increasing-dramatically/20%Monthly2019-08-15T13:28:06+00:00
https://sigal.com.al/edhe-sa-me-shume-kembanat-e-perseritura-te-aksidenteve-rrugore-ne-shqiperi/20%Monthly2020-01-27T11:40:42+00:00
https://sigal.com.al/en/wave-of-accidents-and-costs-in-citizens-pockets-appeal-for-third-party-liability-insurance/20%Monthly2019-08-14T14:41:54+00:00
https://sigal.com.al/en/optimal-holiday-pharmacy/20%Monthly2019-08-13T12:33:18+00:00
https://sigal.com.al/en/ready-for-vacation-did-you-forget-anything/20%Monthly2019-08-13T12:10:53+00:00
https://sigal.com.al/en/6-reasons-why-you-should-listen-audiobooks/20%Monthly2019-08-13T12:43:46+00:00
https://sigal.com.al/policia-mbyll-syte-u-ngarkon-sigurimeve-fatura-te-paligjshme/20%Monthly2020-01-27T10:31:39+00:00
https://sigal.com.al/farmacia-optimale-e-pushimeve/20%Monthly2020-01-27T10:31:30+00:00
https://sigal.com.al/gati-per-pushime-mos-keni-harruar-ndonje-gje/20%Monthly2020-01-27T10:31:10+00:00
https://sigal.com.al/en/time-consumers/20%Monthly2019-08-02T11:29:59+00:00
https://sigal.com.al/ngrenesit-e-kohes/20%Monthly2020-01-27T10:31:04+00:00
https://sigal.com.al/en/5960/20%Monthly2019-08-01T11:26:25+00:00
https://sigal.com.al/en/a-company-like-sigal-uniqa-group-austria-pro-business-klan-tv/20%Monthly2019-08-01T09:32:44+00:00
https://sigal.com.al/en/arritjet-e-sigal-uniqa-ne-teknologji-inovacjon/20%Monthly2019-08-01T07:43:26+00:00
https://sigal.com.al/en/amf-beware-of-border-insurances-valid-only-the-ones-from-insurance-agents/20%Monthly2019-08-01T07:45:30+00:00
https://sigal.com.al/amf-kujdes-nga-mashtrimet-me-policat-kufitare-te-vlefshme-vetem-agjentet-e-shoqerive-te-sigurimit-brenda-territorit/20%Monthly2020-01-27T10:30:44+00:00
https://sigal.com.al/vala-e-aksidenteve-dhe-kostot-ne-xhepat-e-qytetareve-apel-per-sigurimin-e-pergjegjesise-ndaj-paleve-te-treta/20%Monthly2019-07-31T08:38:37+00:00
https://sigal.com.al/6-arsye-pse-duhet-te-degjojme-audiobooks/20%Monthly2020-01-27T10:30:20+00:00
https://sigal.com.al/termeti-i-qershorit-u-shkaterroi-shtepite/20%Monthly2020-01-27T10:29:53+00:00
https://sigal.com.al/zhvillimi-historik-i-tregut-te-sigurimeve-ne-shqiperi/20%Monthly2020-01-27T10:28:27+00:00
https://sigal.com.al/gjykatat-vendime-arbitrare-ne-kurriz-te-sigurimeve/20%Monthly2020-01-27T10:28:07+00:00
https://sigal.com.al/mijera-automjete-ne-qarkullim-pa-siguracion/20%Monthly2020-01-27T10:20:12+00:00
https://sigal.com.al/nje-kompani-si-sigal-uniqa-group-austria-pro-business-klan/20%Monthly2023-03-27T11:58:53+00:00
https://sigal.com.al/pse-shitje-online/20%Monthly2020-01-27T10:18:57+00:00
https://sigal.com.al/si-dhe-ku-filloi-sigurimi-i-makinave/20%Monthly2020-01-27T10:18:36+00:00
https://sigal.com.al/nxirrni-mesim-nga-ngjarjet-e-se-shkuares/20%Monthly2020-01-27T10:18:18+00:00
https://sigal.com.al/rendesia-e-polices-se-sigurimit-te-jetes-dhe-te-prones-perse-bankat-i-kerkojne-me-domosdoshmeri/20%Monthly2020-01-27T10:17:58+00:00
https://sigal.com.al/si-te-veproj-kur-kam-nevoje-per-sherbim-mjekesor/20%Monthly2020-01-27T10:17:37+00:00
https://sigal.com.al/20-vjet-sigal-uniqa-avni-ponari-dekorohet-me-grand-decoration-of-honour-nga-presidenti-i-austrise/20%Monthly2023-03-27T11:51:05+00:00
https://sigal.com.al/komunikimi-me-klientet/20%Monthly2020-01-27T10:16:51+00:00
https://sigal.com.al/sigal-uniqa-vleresohet-si-superbrand-albania/20%Monthly2023-03-27T11:51:38+00:00
https://sigal.com.al/arritjet-e-sigal-uniqa-ne-teknologji-inovacjon/20%Monthly2023-03-27T11:51:46+00:00
https://sigal.com.al/fituesit-e-ekspozites/20%Monthly2023-03-27T11:52:04+00:00
https://sigal.com.al/en/amf-miraton-udhezimin-per-sistemin-bonus-malus/20%Monthly2019-08-01T09:13:48+00:00
https://sigal.com.al/amf-miraton-udhezimin-per-sistemin-bonus-malus/20%Monthly2023-03-27T11:52:08+00:00
https://sigal.com.al/sigal-uniqa-shpall-fituesin-e-shorteut-toyota-yaris-fitohet-ne-qytetin-e-fierit/20%Monthly2023-03-27T11:52:19+00:00
https://sigal.com.al/mirenjohje-falenderime-per-te-gjithe/20%Monthly2023-03-27T11:54:03+00:00
https://sigal.com.al/20-vjet-sigal-uniqa-group-austria-inauguron-vepren-mirenjohje-falenderime-te-gjitheve-ne-qender-te-tiranes/20%Monthly2023-03-27T11:54:53+00:00
https://sigal.com.al/pensionet-private-e-vetmja-alternative-per-rritjen-reale-te-pensioneve-ne-shqiperi/20%Monthly2023-03-27T11:54:15+00:00
https://sigal.com.al/uniqa-insurance-group-publikon-te-dhenat-e-6-mujorit/20%Monthly2023-03-27T11:37:15+00:00
https://sigal.com.al/njoftim-shafp-sigal-life-uniqa-group-austria-sh-a/20%Monthly2023-03-27T11:37:36+00:00
https://sigal.com.al/zhvillohet-ne-maqedoni-analiza-financiare-e-6-mujorit-e-grupit-rajonal-sigal-uniqa/20%Monthly2023-03-27T11:38:32+00:00
https://sigal.com.al/drejtori-i-pergjithshem-z-avni-ponari-zgjidhet-anetar-bordi-i-dhomes-nderkombetare-te-tregtise/20%Monthly2023-03-27T11:39:15+00:00
https://sigal.com.al/konference-per-shtyp-dixhitalizimi/20%Monthly2023-03-27T11:39:39+00:00
https://sigal.com.al/u-zhvillua-ne-durres-takimi-i-pare-rajonal-per-vitin-2018/20%Monthly2023-03-27T11:40:25+00:00
https://sigal.com.al/19-vjet-sigal-uniqa/20%Monthly2023-03-27T11:48:50+00:00
https://sigal.com.al/forumi-nderkombetar-i-biznesit/20%Monthly2023-03-27T11:49:39+00:00
https://sigal.com.al/sigal-udheheq-tregun/20%Monthly2019-06-14T12:10:10+00:00
https://sigal.com.al/koncerti-vienna-salutes-tirana/20%Monthly2023-03-27T11:35:45+00:00
https://sigal.com.al/sigal-uniqa-group-austria-sponsor-zyrtar-i-kombetares-shqiptare/20%Monthly2023-03-27T11:35:51+00:00
https://sigal.com.al/sigal-ne-top-50/20%Monthly2023-03-27T11:34:54+00:00