INOVACION

SIGAL UNIQA ka sjell risi në treg me produkte dhe platforma unike në tregun shqiptar dhe jo vetëm, "TELESHËNDET", “SHQIPËRIA LIVE”, "SIGAL Audiobooks" dhe "Muzeu i Sigurimeve".

Kompania që premton gjithmonë risi!

inovacion-02

Sigal Audiobooks

Realizuam projektin unik, Audiobooks.al, i pari dhe i vetmi në Shqipëri, ku mund të dëgjoni nga celulari apo kompjuteri librat më të mirë në çdo cep të botës.

inovacion-03

Shqipëria Live

ër ti sjellë edhe më pranë Shqipërisë bashkëkombasit tanë anembanë globit, realizuam paltformën unike SHQIPERIA LIVE ku mund të ndiqen 24 orë të gjitha qytetet e Shqipërisë dhe të merren informacione mbi sigurimet dhe të tjera informacione.

cfare eshte teleshendet

SIGAL UNIQA Teleshëndet

 • TeleShëndet është një aplikacion për telefon celular android dhe iphone, i cili nëse shkarkohet në telefonin tuaj, ju mundëson të komunikoni 24/7 me mjekë të përgjithshëm për çdo shqetësim që mund të keni.
 • Shërbime mjekësore falas dhe me zbritje
 • Sigurimi i drejtuesit të mjeteve motorike
inovacion-05

Muzeu i Sigurimeve

Kemi ndertuar te vetmin muze sigurimesh ne rajon, ku tregojme historikun e tregut privat te sigurimeve ne Shqiperi dhe zhvillimin e tij pergjate viteve. Muzeu mund te vizitohet pa pagese, nga e hena deri te premten, nga grupe prej 5-10 personash.

Dëshironi të dini më shumë për produktet tona?
Na kontaktoni.

Ekipi ynë i specialistëve do t'ju ndihmojë të:

 • Mësoni për paketat dhe përfitimet e produkteve tona
 • Merrni një ofertë individuale
 • Planifikoni një takim personal
 • Zgjidhni shërbimin e duhur për ju

Na Telefononi falas në 0800 31 31

  Emri *

  Emaili *

  Nr. Cel *

  Të dhënat tuaja personale do të përdoren vetëm për qëllimin e ofrimit të informacionit shtesë rreth produkteve të SIGAL UNIQA