Shopping cart

close
close

Politikat e Privatesise

Zyrat Qëndrore

Adresa: Bulevardi Zogu I, Nr.1 , Tiranë, 1001

Kutia Postare: 2387

Tel: +355 4 22 333 08

Whatsapp: +355 68 606 2829

Nr Jeshil: 0800 31 31

Orari i Punës:
Hënë - Premte 08:00 - 19:00
E Shtunë: 08:00 - 15:00
Logo SIGAL
×

Përshëndetje,

Kliko "Kujdesi ndaj Klientit" dhe kontaktoni me një përfaqësues të SIGAL UNIQA për të biseduar në WhatsApp ose na shkruani

në adresën e emailit: [email protected]

ose na telefononi: +355 4 22 33 308.

 

×
Ne përdorim cookies për të përmirësuar përvojën tuaj në faqen tonë të internetit. Duke shfletuar këtë faqe interneti, ju pranoni përdorimin tonë të cookies.